lang-close

Yves Saint Laurent zestaw prezentowy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Makijaż (2)
Perfumy (2)
YVES SAINT LAURENT (4)
Nowości (2)
Edycja Limitowana (1)
Drzewny (2)
Kwiatowy (1)
Podkręcenie (1)
Wydłużenie (1)
Czarny (1)
Czerwony (1)
≤ 50 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Balsam (1)
W płynie (1)
Zestaw / paleta (1)
Pełne krycie (1)
 • YVES SAINT LAURENT

  Lash Clash - Zestaw prezentowy

  Ten zestaw pudełkowy zawiera Lash Clash i Libre EDP 75 ml.Miłość do ukochanej osoby jest bezcenna i nieograniczona podziękuj jej specjalnym zestawem YSL Beauty.
  199,00 zł
  NOWOŚĆ
 • YVES SAINT LAURENT

  Y - Świąteczny zestaw prezentowy

  Niech impreza rozpocznie się od idealnego prezentu YSL na Święta.Y to zapach od Yves Saint Laurent który będzie doskonałym prezentem dla nowoczesnych kreatywnych i pewnych siebie mężczyzn. Całość otwierają promienne akcenty białych kwiatów które stanowią zapowiedź intensywnego absolutu geranium. Kompozycja ukryta w minimalistycznym flakonie odzwierciedla niepokornego ducha młodości który inspiruje do realizowania marzeń i odważnego pytania „WHY”.
  star star star star star   1
  399,00 zł 278,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -30%
 • YVES SAINT LAURENT

  Black Opium - Zestaw prezentowy

  Yves Saint Laurent po raz kolejny nosi słowo LOVE zainspirowane kartkami z podziękowaniami których Monsieur Saint Laurent używał jako symbolu wdzięczności dla najbliższych mu osób. Wszystkie pudełka prezentowe Yves Saint Laurent minimalizują rozmiar opakowania i są wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. Pierwsza kawa kwiatowa tej marki będąca połączeniem białych kwiatów i ziaren kawy gdzie napięcie między światłem i cieniem między czernią i bielą jest wzmocnione.LABIALTATOUAGE COUTURE VELVET 208Pomadka w formie błyszczyka która zapewnia matowy odcień doskonałe krycie i super intensywny odcień.VOLUME EFFET FAUX CILS MASCARA Maskara w formacie mini daje efekt sztucznych rzęs za jednym pociągnięciem.
  609,00 zł 364,90 zł
  -40%
 • YVES SAINT LAURENT

  Lash Clash - Zestaw prezentowy do makijażu

  Odkryj zestaw Lash Clash Mascara Volume Extrême w ekskluzywnej limitowanej edycji powstałej w wyniku współpracy nowojorskiego artysty Timothy'ego Goodmana i Yves Saint Laurent Beauté.Zestaw ten zawiera Lash Clash Mascara N°1 Noir Volume ExtrêmeMiniatura Pure Couture Red Hue 01Odkryj Lash Clash nową rewolucyjną maskarę od YSL Beauté.Zderzenie ekstremalnej objętości i ultra czarnego wykończenia couture.Zaprojektowany z opatentowaną formułą volume-expert & nową opatentowaną szczotką XXL dla spektakularnego rezultatu +200%(1) objętości.Lash Clash jest symbolem pokolenia które nie ma zahamowań i nie boi się przekraczać granic.
  199,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane