lang-close

Versace eros 100ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Drzewny (6)
Orientalny (5)
Owocowy (3)
Świeże (3)
Waniliowy (3)
Kwiatowy (2)
Piżmowy (2)
Aromatyczny (1)
Świeży (1)
Szyprowy (1)
51 - 100 ml (6)
≤ 50 ml (5)
Perfumy (7)
VERSACE (7)
Woda perfumowana (3)
Woda toaletowa (2)
Perfumy (1)
Standard (4)
 • VERSACE

  EROS Parfum - Perfumy

  Tak jak Eros bóg miłości który swoją strzałą wywołuje zakochanie nowa odsłona zapachu emanuje wręcz obsesyjną orientalną zmysłowością w pełnej krasie swej wspaniałej natury.Orzeźwiające i musujące cytrusy cytryna mandarynka i litsea cubeba (werbena egzotyczna). Głównym elementem dekoracyjnym jest wspaniała głowa Meduzy logo domu Versace otoczona greckim meandrem.Eros Parfum jest wyprodukowany według zasady wegan friendly. Nowy filar męskiej siły w mitycznym uniwersum Versace – EROS PARFUM.
  729,00 zł
 • VERSACE

  Eros - Woda perfumowana

  Głównym elementem dekoracyjnym jest wspaniała złota głowa Meduzy otoczona greckim meandrem.Nowa woda perfumowana Eros ucieleśnia zbytek i prowokację którym chce się afiszować. Zapach preferowany przez mężczyzn.Nowa męska siła w mitycznym uniwersum Versace żywioł uosabiający miłość pasję piękno i uwodzenie. Tak jak Eros bóg miłości który swoją strzałą wywołuje zakochanie nowy zapach emanuje wręcz obsesyjną orientalną zmysłowością.Dominującym kolorem jest głęboki błękit w odcieniu inspirowanym śródziemnomorskim stylem życia grecką i rzymską mitologią i dziedzictwem kulturowym.
  od 429,00 zł
 • VERSACE

  Eros - Zestaw upominkowy z wodą perfumowaną

  Głównym elementem dekoracyjnym jest wspaniała złota głowa Meduzy otoczona greckim meandrem.Woda perfumowana Eros ucieleśnia zbytek i prowokację którym chce się afiszować. Nowa męska siła w mitycznym uniwersum Versace; żywioł uosabiający miłość pasję piękno i uwodzenie. Tak jak Eros bóg miłości który swoją strzałą wywołuje zakochanie nowy zapach emanuje wręcz obsesyjną orientalną zmysłowością.Dominującym kolorem jest głęboki błękit w odcieniu inspirowanym śródziemnomorskim stylem życia grecką i rzymską mitologią i dziedzictwem kulturowym.
  499,00 zł 373,90 zł
  -25%
 • VERSACE

  Eros pour Femme - Woda Toaletowa

  Eksplodujący namiętnością kiedy Eros spotyka swoją prawdziwą miłość Pour Femme – ale kto tu kogo uwodzi?... Eros pour Femme Woda Toaletowa to nowa uzależniająca świeżość stworzona z połączenia cytrusów i soczystych nut owocowych chłodzącego powiewu “calone” bukietu białych kwiatów oraz zuchwałych akcentów drzewnych i piżma.Rodzina zapachowa kwiatowa owocowa drzewna. Zapach preferowany przez kobiety.Eros Pour Femme najdoskonalsze wcielenie siły i uwodzenia według Versace.Pierwotna siła kobiety wcielona w oszałamiający i zmysłowy zapach.
  star star star empty star empty star   10
  od 309,00 zł
 • VERSACE

  Eros Flame - Woda perfumowana

  Drogocenne nuty drzewne – cedr teksański paczula wetiwer z Haiti mech z górskiego dębu sandałowiec – tworzą łagodną i zmysłową całość z kontrapunktem tonki i wanilii.Versace Eros Flame to trwały i otulający zapach bardzo męski a jednocześnie namiętny i zmysłowy. Świetlisty i mroczny Versace Eros Flame charakteryzuje się silnymi kontrastami między szlachetnymi i eleganckimi składnikami.Nuty głowy są żywiołowe i świeże soczyste włoskie cytrusy otulone aromatem czarnego pieprzu z Madagaskaru i dzikiego rozmarynu. Płomiennie czerwony wyrazisty i męski – jednoznacznie wyraża namiętność i miłość.Zimny i gorący.
  star star star star half star   4
  od 319,00 zł
 • VERSACE

  Eros - Woda Toaletowa

  Pikantna męskość dzięki cedrowi z Gór Atlas wetiwerowi i dębowemu mchowi. Uzależniająca zmysłowość z otulających nut ziaren tonka kwiatu geranium i wanilii. Zapach preferowany przez mężczyzn.Miłość namiętność piękno i pożądanie ten zapach to wyjątkowa emanacja męskiej zmysłowości na skórze.
  star star star star half star   4
  od 309,00 zł
 • VERSACE

  Eros pour Femme - Woda Perfumowana

  Eksplodujący namiętnością kiedy Eros spotyka swoją prawdziwą miłość Pour Femme – ale kto tu kogo uwodzi?... Zapach preferowany przez kobiety.Eros Pour Femme najdoskonalsze wcielenie siły i uwodzenia według Versace.Pierwotna siła kobiety wcielona w oszałamiający i zmysłowy zapach. Alchemia kuszenia w jasnych i kobiecych nutach.Flakon Eros pour Femme jest absolutnie luksusowy jego front jest wykonany z pozłacanego metalu.
  star star star empty star empty star   7
  od 375,00 zł
Polecane