APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Tiffany Perfumy

Tiffany to perfumy pełne klasy i wyrafinowania, które odzwierciedlają dziedzictwo marki Tiffany & Co. Wybierz wyjątkowe aromaty, które łączą ponadczasowe piękno z nutami współczesnej świeżości. Poznaj linie zapachów dostępne w perfumerii SEPHORA, by znaleźć swój idealny zapach.


119 Produktów
  • Nowość

    Od

    375,00 zł

    1.078,00 zł / 100ml

    661

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    35

    Od

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    74

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Perfumowana
    50 ml

    Od

    419,00 zł

    1.190,00 zł / 100ml

    366

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Parfum

    intensywne nuty kwiatowe i drzewne limitowana edycja
    35 ml

    Od

    439,00 zł

    1.254,29 zł / 100ml

    80

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    35 ml

    Od

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    17

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    35 ml

    Od

    365,00 zł

    1.042,86 zł / 100ml

    708

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Try me

    CHANEL

    CHANCE EAU SPLENDIDE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    100ml

    Od

    419,00 zł

    825,00 zł / 100ml

    32

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Blooming Bouquet

    Woda toaletowa dla kobiet
    50 ml

    Od

    375,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    2663

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHLOÉ

    Nomade

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    339,00 zł

    1.130,00 zł / 100ml

    1185

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    35 ml

    Od

    365,00 zł

    1.042,86 zł / 100ml

    384

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Woda Toaletowa Twist And Spray
    3 x 20 ml - uzupełnienie

    Od

    515,00 zł

    858,33 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Perfumowana
    35ml

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    366

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    139,00 zł

    1.390,00 zł / 100ml

    1329
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    150 ml.

    859,00 zł

    572,67 zł / 100ml

    708

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    100 ml

    825,00 zł

    825,00 zł / 100ml

    74

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    328

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    749,00 zł

    1.498,00 zł / 100ml

    192

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    305

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    100 ml

    719,00 zł

    719,00 zł / 100ml

    384

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Essence

    owocowe, kwiatowe i drzewne nuty limitowana edycja
    35 ml

    Od

    515,00 zł

    1.471,43 zł / 100ml

    1403

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • 619,00 zł

    1.238,00 zł / 100ml

    231
  • CHLOÉ

    Signature

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    335,00 zł

    1.116,67 zł / 100ml

    1964

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Nowość

    CHLOÉ

    30 ml

    Od

    355,00 zł

    1.183,33 zł / 100ml

    1237

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Mleczko Nawilżające
    400ml

    445,00 zł

    111,25 zł / 100ml

    1

24 produkty z 119

Na przykład: name@example.com

Tiffany – perfumy dla kobiet i mężczyzn, które inspirują

Kategoria Tiffany perfumy w SEPHORA obejmuje luksusowe kompozycje dla kobiet i mężczyzn, które doskonale łączą nowoczesność z tradycją. To nie tylko zapachy, ale także dzieła sztuki perfumeryjnej, które przenoszą w świat elegancji i wyrafinowania.

Dla miłośniczek subtelnych, kobiecych zapachów idealnym wyborem będzie woda perfumowana Tiffany & Co., w której dominują nuty irysa, piżma i cytrusów. Jeśli wolisz bardziej zmysłową kompozycję, sięgnij po Tiffany & Co. Rose Gold Eau de Parfum, która zachwyca nutami różowego pieprzu, róży i czarnej porzeczki.

Tiffany nie zapomina również o mężczyznach. Tiffany & Love for Him to aromatyczna woda toaletowa łącząca nuty imbiru, jałowca i sandałowca – idealna dla pewnych siebie mężczyzn. Dla fanów świeżości świetnym wyborem będzie Tiffany Sheer, która zachwyca lekkością i delikatnością. Każdy zapach z tej kolekcji to odzwierciedlenie luksusu i kunsztu perfumeryjnego, które idealnie uzupełnią Twój styl i wyrażą osobowość.

Dlaczego warto wybrać Tiffany? Perfumy zbierające komplementy

Produkty marki Tiffany & Co. to coś więcej niż zwykłe zapachy – to symbol prestiżu i wyrafinowania. Perfumy tej marki idealnie nadają się na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, oferując długotrwałe i intensywne aromaty, które zachwycają każdego wokół.

Dzięki bogatemu wyborowi w SEPHORA możesz wybrać zapach idealnie dopasowany do Twojego charakteru. Eleganckie flakony Tiffany & Co. to także piękne ozdoby, które doskonale wpisują się w estetykę nowoczesnej łazienki czy toaletki. Kupując w SEPHORA, masz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty najwyższej jakości.