APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Puder Utrwalający Makijaż

Puder utrwalający makijaż to niezbędny element każdej kosmetyczki. Dzięki niemu makijaż zachowuje świeżość, matuje skórę i zapobiega nadmiernemu błyszczeniu przez cały dzień. W perfumerii SEPHORA znajdziesz produkty idealne do każdego rodzaju cery i stylu makijażu.


35 Produktów
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Blur It

    Sypki Puder Utrwalający
    02 Brightening peach (7,5 g)

    69,00 zł

    920,00 zł / 100g

    187

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Wyłączność

    TOO FACED

    Peach Perfector Setting Powder

    Sypki puder utrwalający
    Peach Whisper (15 g)

    195,00 zł

    1.300,00 zł / 100g

    114

    Dostępne w 5 odcieniach

  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Baby Bake Mini Easy Bake Loose Powder

    Utrwalający puder sypki w formacie mini
    Peach Pie (6 g)

    109,00 zł

    1.816,67 zł / 100g

    967

    Dostępne w 7 odcieniach

  • Wyłączność

    HOURGLASS

    Translucent (10,5 g)

    259,00 zł

    2.590,00 zł / 100g

    1867

    Dostępne w 3 odcieniach

  • Nowość

    DIOR

    Dior Forever On Set Powder

    Sypki puder utrwalający o matowym wykończeniu
    00 Translucent (20 g)

    279,00 zł

    2.790,00 zł / 100g

    110

    Dostępne w 5 odcieniach

  • Wyłączność

    ONESIZE

    Ultimate Blurring

    Sypki puder utrwalający
    Universal Translucent (34.5g)

    165,00 zł

    478,26 zł / 100g

    1560

    Dostępne w 7 odcieniach

  • YVES ST LAURENT

    All Hours Hyper Finish

    Wielofunkcyjny puder matująco-utrwalający
    Universal (8,5 g)

    Od

    236,00 zł

    2.776,47 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    239,00 zł

    -1%

    103

    Dostępne w 10 odcieniach

  • Nowość

    HUDA BEAUTY

    Easy Bake Loose Powder Duo

    Sypki Puder Utrwalający
    Cherry Lilac (2 x 6.5 g)

    199,00 zł

    1.530,77 zł / 100g

    1239

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Wyłączność

    179,00 zł

    1.193,33 zł / 100g

    217

    Dostępne w 8 odcieniach

  • DIOR

    Forever Nude Matte Filter

    Puder Utrwalający z Efektem Blur
    01 Fair (9 g)

    279,00 zł

    4.650,00 zł / 100g

    71

    Dostępne w 6 odcieniach

  • Nowość

    KOSAS

    Cloud Set Loose Skin-Tone

    Transparentny utrwalający puder sypki
    Translucent Sway (20 g)

    175,00 zł

    875,00 zł / 100g

    616

    Dostępne w 5 odcieniach

  • Wyłączność

    75,00 zł

    500,00 zł / 100g

    341
  • YVES ST LAURENT

    All Hours Hyper Blur

    Puder utrwalający
    02 Yellow (10g)

    Od

    226,00 zł

    193,99 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    229,00 zł

    -1%

    39

    Dostępne w 3 odcieniach

  • Wyłączność

    75,00 zł

    937,50 zł / 100g

    209
  • KOSAS

    Cloud Set Loose Brightening

    Transparentny utrwalający puder sypki
    Candy (20 g)

    175,00 zł

    875,00 zł / 100g

    551

    Dostępne w 3 odcieniach

  • YVES ST LAURENT

    All Hours Hyper Blur

    Puder utrwalający
    01 Translucent (10g)

    226,00 zł

    193,99 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    229,00 zł

    -1%

    39

    Dostępne w 3 odcieniach

  • KOSAS

    Cloud Set

    Koloryzujący puder utrwalający
    Airy (9,5 g)

    169,00 zł

    1.778,95 zł / 100g

    3667

    Dostępne w 10 odcieniach

  • Nowość

    GIVENCHY

    Prisme Libre Pressed Powder

    Puder utrwalający, matujący i wygładzający
    N05 - Popeline Mimosa (7 g)

    319,00 zł

    4.557,14 zł / 100g

    Brak opinii

    Dostępne w 6 odcieniach

  • YVES ST LAURENT

    All Hours Hyper Finish

    Wielofunkcyjny puder matująco-utrwalający
    Universal (8,5 g)

    236,00 zł

    2.776,47 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    239,00 zł

    -1%

    103

    Dostępne w 10 odcieniach

  • Wyłączność

    TARTE

    Creaseless setting powder

    Sypki puder utrwalający i rozjaśniający
    Lavender (7 g)

    175,00 zł

    2.500,00 zł / 100g

    626

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Wyłączność

    ONESIZE

    Ultimate Blurring

    Puder sypki utrwalający w formacie podróżnym
    Ultra Peach (6.5 g)

    95,00 zł

    1.461,54 zł / 100g

    1122

    Dostępne w 7 odcieniach

  • LANCÔME

    Long Time No Shine Setting Powder

    Utrwalający puder matujący
    Transparent (10 g)

    259,00 zł

    1.726,67 zł / 100g

    1033
  • GUERLAIN

    Météorites Compact

    Matujący i utrwalający puder w kompakcie
    01 TRANSLUCENT / TRANSLUCIDE (8.5 g)

    299,00 zł

    3.517,65 zł / 100g

    43

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Wyłączność

    BENEFIT COSMETICS

    The POREfessional Power Powder

    sypki puder utrwalający makijaż
    8 g

    Od

    115,00 zł

    2.437,50 zł / 100g

    71

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 35

Na przykład: name@example.com

Puder utrwalający makijaż – jak działa i jakie produkty wybrać

Wśród tego typu produktów znajdziesz różnorodne propozycje, które zapewniają trwałość i perfekcyjny wygląd makijażu. W perfumerii SEPHORA dostępne są sypkie pudry utrwalające, takie jak ONESIZE Ultimate Blurring, który matuje i wygładza skórę, nadając jej aksamitne wykończenie. Dla osób ceniących podręczne rozwiązania idealny będzie HUDA BEAUTY Baby Bake Mini Easy Bake Loose Powder, miniaturowy puder utrwalający, który można zabrać wszędzie. Z kolei HOURGLASS Veil Translucent Setting Powder to produkt luksusowy, który utrwala makijaż, nie obciążając skóry i pozostawiając ją naturalnie gładką.

Produkty z tej kategorii służą do utrwalenia podkładu, korektora czy cieni do powiek, a także do kontrolowania nadmiaru sebum i nadania skórze jedwabistego wykończenia. Wybierając puder w perfumerii SEPHORA, zyskujesz pewność, że Twój makijaż będzie wyglądał świeżo przez wiele godzin, niezależnie od warunków.

Dlaczego warto sięgnąć po Puder utrwalający makijaż

Puder utrwalający makijaż to klucz do perfekcyjnego i trwałego efektu. Dzięki niemu makijaż staje się odporny na ścieranie, pocenie się czy zanieczyszczenia. W perfumerii SEPHORA znajdziesz pudry dopasowane do różnych potrzeb – od lekkich, transparentnych formuł po produkty nadające efekt matowej skóry i subtelnego wygładzenia.

Stosowanie pudru utrwalającego pozwala zachować świeży wygląd makijażu przez cały dzień, a także ułatwia jego poprawki i warstwowanie innych kosmetyków. Niezależnie od rodzaju cery czy preferowanego stylu makijażu, produkty w tej kategorii to inwestycja w komfort, profesjonalny efekt i pewność siebie.