Podkład do twarzy chanel

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Beżowy (4)
Brązowy (1)
Marki (4)
Lekkie krycie (2)
Średnia (2)
CHANEL (4)
Naturalne (3)
Matowe (1)
Standard (2)
Zestaw / paleta (1)
Tylko online (3)
W płynie (3)
 • CHANEL

  CHANEL ULTRA LE TEINT VELVET - Podkład do twarzy

  Ultra lekki, ultra matowy, ultra naturalny, błyskawicznie stapia się ze skórą, zapewniając idealną cerę przez cały dzień. Jego efekt rozmycia usuwa wszelkie niedoskonałości i zapewnia makijażowi matowe, aksamitne wykończenie. Dostępna w wielu odcieniach, delikatna emulsja, która dopasowuje się do skóry normalnej i mieszanej, zapewniając nieskazitelny efekt.
  od 0,00 zł
 • CHANEL

  LES BEIGES - Nawilżający podkład do twarzy

  Kompozycja pigmentów i pudrów odbijających światło sprawia, że powierzchnia skóry wydaje się gładsza. Dzięki długotrwałej formule, która umożliwia stopniowanie efektu kryjącego, skóra promienieje blaskiem przez 12 godz. Formuła podkładu chroni także skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak polutanty.
  269,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  SUBLIMAGE LE TEINT - Rozjaśniający podkład do twarzy w kremie

  Puder diamentowy, zamknięty w silikonowej kulce i połączony z syntetyczną miką, dramatycznie odbija światło i nadaje twarzy niezrównany blask. Wyjątkowo rozświetlający kremowy podkład zapewniający wysublimowany blask dzień po dniu. Intensywna Woda Waniliowa, stosowana dla zachowania jakości skóry, dodaje jej siły i witalności.
  655,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  Les Beiges Eau De Teint - Lekki podkład do twarzy

  Pierwszy, świeży niczym woda podkład marki CHANEL. Wykorzystując przełomowe w branży kosmetycznej technologie mikrofluidyki, CHANEL tworzy EAU DE TEINT – swój pierwszy podkład, świeży niczym woda. Uzyskane za pomocą technologii mikrofluidyki mikrokropelki, zawierające zamknięty w nich pigment, w kontakcie ze skórą wtapiają się w nią, by zapewnić efekt promiennej, naturalnie wyglądającej cery.
  315,00 zł
  TYLKO ONLINE
Polecane