lang-close

Podkład do twarzy chanel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Do wszystkich typów skóry (4)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Lekkie krycie (2)
Pełne krycie (2)
Średnia (2)
Beżowy (4)
Brązowy (1)
Marki (4)
CHANEL (4)
Naturalne (3)
Matowe (1)
Standard (2)
Zestaw / paleta (1)
W płynie (3)
 • CHANEL

  CHANEL ULTRA LE TEINT VELVET - Podkład do twarzy

  Ultra lekki, ultra matowy, ultra naturalny, błyskawicznie stapia się ze skórą, zapewniając idealną cerę przez cały dzień. Jego efekt rozmycia usuwa wszelkie niedoskonałości i zapewnia makijażowi matowe, aksamitne wykończenie. Dostępna w wielu odcieniach, delikatna emulsja, która dopasowuje się do skóry normalnej i mieszanej, zapewniając nieskazitelny efekt.
  od 0,00 zł
 • CHANEL

  LES BEIGES - Nawilżający podkład do twarzy

  Kompozycja pigmentów i pudrów odbijających światło sprawia że powierzchnia skóry wydaje się gładsza. Dzięki długotrwałej formule która umożliwia stopniowanie efektu kryjącego skóra promienieje blaskiem przez 12 godz. Delikatna formuła gładko się rozprowadza i tworzy niedostrzegalną i niewyczuwalną warstwę makijażu – niczym druga skóra.
  od 269,00 zł 160,90 zł
  -40%
 • CHANEL

  SUBLIMAGE LE TEINT - Rozjaśniający podkład do twarzy w kremie

  Cera jest ujednolicona promieniująca witalnością nawilżona miękka i jędrna skóra.Możliwość budowania krycia od lekkiego do średniego.Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.Intensywna Woda Waniliowa stosowana dla zachowania jakości skóry dodaje jej siły i witalności.Puder diamentowy zamknięty w silikonowej kulce i połączony z syntetyczną miką dramatycznie odbija światło i nadaje twarzy niezrównany blask.Koktajl 3 składników pochodzenia roślinnego gliceryny biosacharydu i fitoskwalanu dla 12h nawilżenia (1) i długotrwałego komfortu. Wyjątkowo rozświetlający kremowy podkład zapewniający wysublimowany blask dzień po dniu.Niezwykle zmysłowa konsystencja jednocześnie gładka i lekka zapewniająca uczucie drugiej skóry. (1) Ocena instrumentalna na panelu 22 kobiet.
  655,00 zł
 • CHANEL

  Les Beiges Eau De Teint - Lekki podkład do twarzy

  Pierwszy świeży niczym woda podkład marki CHANEL. Wykorzystując przełomowe w branży kosmetycznej technologie mikrofluidyki CHANEL tworzy EAU DE TEINT – swój pierwszy podkład świeży niczym woda. Uzyskane za pomocą technologii mikrofluidyki mikrokropelki zawierające zamknięty w nich pigment w kontakcie ze skórą wtapiają się w nią by zapewnić efekt promiennej naturalnie wyglądającej cery.
  star star star star star   2
  od 315,00 zł 188,90 zł
  -40%
Polecane