lang-close

Perfumy zielona herbata

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Świeże (6)
Drzewny (3)
Kwiatowy (3)
Owocowy (3)
Piżmowy (2)
Świeży (1)
Szyprowy (1)
51 - 100 ml (5)
≤ 50 ml (4)
101 - 200 ml (2)
201 - 500 ml (1)
Perfumy (8)
GUERLAIN (4)
BURBERRY (1)
CALVIN KLEIN (1)
HERMÈS (1)
MATSUSHIMA (1)
Woda toaletowa (3)
Woda kolońska (2)
Woda perfumowana (2)
Standard (4)
Naturalny (2)
Nowości (1)
Wyłączność (1)
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Herba Fresca – Woda toaletowa

  Stwórz własną niepowtarzalną kompozycję łącząc zapach Herba Fresca z Bergamote Calabria Pera Granita Orange Soleia lub Granada Salvia. GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowania i odpowiedzialne pozyskiwanie składników Dobre dla Ciebie Dobre gesty dla lepszej ochrony planety. Aby stworzyć własną kompozycję zapachową wybierz jeden z proponowanych duetów Aqua Allegoria i rozpyl oba zapachy jeden po drugim w podobnej ilości.
  od 499,00 zł 399,20 zł
  GOOD FOR
  -20%
 • MATSUSHIMA

  mat; limited - Woda Perfumowana

  Masaki Matsushima to japoński projektant mody, ze słynnej szkoły Bunka Fashion, znany na całym świecie ze swoich oryginalnych kolekcji, które prezentuje regularnie w Paryżu. Mat; limited to świeży, nowoczesny zapach, przeznaczony dla aktywnych kobiet z klasą, które czują się zawsze młode bez względu na wiek. O mat; mówi się, że pachnie "serum życia", dlatego każda kobieta powinna go poznać.
  star star star star star   2
  249,00 zł 148,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • CALVIN KLEIN

  Ck One - Woda toaletowa

  Zapach Unisex. Naturalnie świeży prosty i współczesny ulotnie zmysłowy. Ck one to zapach zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy żyją w zgodzie z własną naturą i z otaczającym światem.
  star star star star empty star   14
  od 179,00 zł 143,20 zł
  -20%
 • HERMÈS

  Voyage d'Hermès - Woda Toaletowa

  Philippe Mouquet, projektant Hermes, stworzył dla Voyage d'Hermes oryginalny i nowoczesny flakon, inspirowany zestawami podróżnymi. Zapach Unisex. Kompozycja pełna paradoksów, dodatków i oryginalnych kombinacji, ze świeżymi drzewnymi i piżmowymi nutami, znajoma i zaskakująca, energetyzująca i komfortowa, pasująca zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
  589,00 zł 471,20 zł
  GOOD FOR
  -20%
 • BURBERRY

  The Beat - Woda Toaletowa

  Marka Burberry prezentuje Eau de Toilette nową, delikatniejszą, subtelniejszą interpretację kompozycji Burberry Body. Lekkie, transparentne połączenie szlachetnych składników orzeźwiającego zielonego jabłka i uwodzicielskiej herbatyLuksus w najbardziej wyrafinowanej postaci, będący połączeniem elegancji i kobiecości zamkniętych we flakonie o kształcie klejnotu oraz wyrafinowanego opakowaniaZapach kwiatowo drzewny ambrowyWszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz tutaj. Na produkty nie obowiązują kody promocyjne.
  od 105,90 zł 84,72 zł
  -20%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Zestaw świąteczny

  Błyszczące złote ornamenty przywodzą na myśl zaczarowany świat motywów kampanii Ula Cudów by wzlecieć aż do gwiazd.W zestawie znajdują się następujące produktyWoda Toaletowa Aqua Allegoria Mandarine Basilic (125 ml i format podróżny 75 ml) musująca kompozycja promiennych aromatycznych cytrusów. Energii dodaje zapachowi zielona herbata na tle nut drzewnych.Mleczko do Ciała Bergamot (75 ml) objawia całą witalność skąpanych w słońcu owoców bergamotki zrywanych w ogrodach Kalabrii we Włoszech.Zestaw świąteczny wykonano z materiałów nadających się do recyklingu pochodzących ze zrównoważonych źródeł zgodnie z zobowiązaniem firmy Guerlain do kształtowania lepszego i bardziej zrównoważonego świata którego strażniczką jest pszczoła. Soczysty miąższ mandarynki wzmocniono w niej aromatyczną świeżością bazylii.
  699,00 zł 559,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic – Woda toaletowa

  Stwórz własną niepowtarzalną kompozycję łącząc zapach Mandarine Basilic z Bergamote Calabria Rosa Rossa Nettare Di Sole lub Flora Cherrysia. Kwaskowy i soczysty miąższ mandarynki łączy się z aromatyczną świeżością bazylii którą ożywia zielona herbata na bazie z nut drzewnych. GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowania i odpowiedzialne pozyskiwanie składników Dobre dla Ciebie Dobre gesty dla lepszej ochrony planety.
  od 499,00 zł 399,20 zł
  GOOD FOR
  -20%
 • GUERLAIN

  Guerlain Homme - Woda Perfumowana

  Zapach Cytrusowo Aromatyczno Drzewny. Zapach Wody Perfumowanej zaskakuje nas dynamiczną świeżością akordów mojito, świeżego kwiatowego i zielono drzewnego. Nowy, nowoczesny w swojej geometrycznej i rygorystycznej formie, flakon staje się ikoną kolekcji męskich zapachów Guerlain.
  od 389,00 zł 193,90 zł
  -50%
Polecane