APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Perfumy Refill

Świadome podejście do zapachu może iść w parze z elegancją. Uzupełnienia do perfum (tzw. refill) to rozwiązanie dla osób, które chcą uzupełnić ulubioną kompozycję bez konieczności zakupu nowego flakonu. To praktyczna opcja, która pozwala cieszyć się wybranym aromatem w bardziej odpowiedzialny sposób.


70 Produktów
  • Nowość

    ARMANI

    I WILL

    Parfémovaná voda
    100 ml - Uzupełnienie

    Od

    429,00 zł

    565,00 zł / 100ml

    3152

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • LANCÔME

    100 ml, refill

    615,00 zł

    615,00 zł / 100ml

    3018

    Dostępne w 6 pojemnościach

  • PRADA

    Paradoxe Intense

    Woda perfumowana
    100 ml - Refill

    769,00 zł

    769,00 zł / 100ml

    3587

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    PRADA

    Paradigme Le Parfum

    Woda Perfumowana
    Uzupełnienie 150 ml

    929,00 zł

    619,33 zł / 100ml

    934

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • ARMANI

    My Way

    Woda Perfumowana
    100 ml (refill)

    665,00 zł

    665,00 zł / 100ml

    24001

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • RABANNE

    200 ml - Refill

    919,00 zł

    459,50 zł / 100ml

    40

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • ARMANI

    150 ml (wkład uzupełniający)

    969,00 zł

    646,00 zł / 100ml

    2913

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • ARMANI

    Sì Passione Intense

    Woda perfumowana
    100 ml - Uzupełnienie

    699,00 zł

    699,00 zł / 100ml

    270

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Try me

    CAROLINA HERRERA

    Good Girl

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    767

    Dostępne w 6 pojemnościach

  • PRADA

    PRADA Paradoxe

    Woda Perfumowana
    100 ml Refill

    689,00 zł

    689,00 zł / 100ml

    2096

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Libre

    Woda Perfumowana
    100 ml

    719,00 zł

    719,00 zł / 100ml

    11859

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Try me

    CAROLINA HERRERA

    200 ml - Refill

    1109,00 zł

    554,50 zł / 100ml

    1202

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • PRADA

    Paradigme Eau de Parfum

    Woda Perfumowana
    150 ml - Uzupelnienie

    789,00 zł

    526,00 zł / 100ml

    1829

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • BURBERRY

    Goddess

    Woda perfumowana
    150 ml - refill

    715,00 zł

    476,67 zł / 100ml

    6628

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Zapach do samochodu
    Zapach do samochodzu 2x3g

    99,00 zł

    1.650,00 zł / 100g

    40
  • Przedpremiera

    BURBERRY

    Goddess Amber Vanila

    Intensywna Woda Perfumowana
    150 ml - Refill

    765,00 zł

    510,00 zł / 100ml

    2777

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Libre Intense

    Woda perfumowana
    100 ml - Recharge

    699,00 zł

    699,00 zł / 100ml

    3651

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    HUGO BOSS

    150 ml - Refill

    479,00 zł

    319,33 zł / 100ml

    198

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • LANCÔME

    Idôle Eau de Parfum

    Woda perfumowana
    Refill - 100ml

    595,00 zł

    595,00 zł / 100ml

    5665

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Sauvage Eau de Toilette

    Świeże cytrusowe drzewne nuty limitowana edycja
    300 ml (opakowanie uzupełniające)

    1219,00 zł

    406,33 zł / 100ml

    1179

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Edycja limitowana

    TOM FORD

    Tobacco Vanille

    Woda perfumowana
    250 ml - Refill

    3199,00 zł

    1.279,60 zł / 100ml

    60

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • HUGO BOSS

    Boss The Scent For Him

    Woda Toaletowa Do Ponownego Napełniania
    200 ml

    759,00 zł

    379,50 zł / 100ml

    1681

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    MYSLF

    Woda perfumowana dla mężczyzn
    150 ml -Refill

    849,00 zł

    566,00 zł / 100ml

    3949

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    MYSLF Le Parfum

    Eau de Parfum
    150 ml - Refill

    999,00 zł

    666,00 zł / 100ml

    52

    Dostępne w 4 pojemnościach

24 produkty z 70

Na przykład: name@example.com

Wkłady do perfum (refill) – wygodne uzupełnienie ulubionego zapachu

W perfumerii SEPHORA dostępna są uzupełnienia do perfum (tzw. perfumy refill), które obejmują wybrane kompozycje znanych marek, dostępne w formie wkładów do ponownego napełniania flakonu. To propozycja dla osób, które przywiązują się do swojego zapachu i chcą zachować charakterystyczny design butelki, jednocześnie przedłużając jej życie.

Wśród zapachów dostępnych w tej formule znajdują się m.in. HERMÈS Barénia - intensywna woda perfumowana, wyróżniająca się głębokim i wyrazistym charakterem, a także YVES SAINT LAURENT MYSLF - woda perfumowana dla mężczyzn, łącząca nowoczesne brzmienie z elegancją. W kategorii wkładów do perfum (in. perfumy refill) można znaleźć również wybrane warianty, takie jak CAROLINA HERRERA Carolina Herrera La Bomba - woda perfumowana, cenione za dopracowaną kompozycję i rozpoznawalny styl.

Wkłady do perfum (tzw. refill) pozwalają uzupełnić flakon w domowych warunkach, zachowując tę samą intensywność i jakość zapachu. To rozwiązanie szczególnie wygodne dla osób, które regularnie używają jednej kompozycji i chcą mieć ją zawsze pod ręką.

Uzupełnienia do perfumy (tzw. perfumy refill) – świadomy wybór w perfumerii SEPHORA

Decydując się na wkłady do perfum (refill), zyskujesz nie tylko ciągłość ulubionego zapachu, ale także większą kontrolę nad jego użytkowaniem. Refill to praktyczne rozwiązanie, które łączy estetykę z funkcjonalnością oraz ekonomię i ekologię w jedno.

Oferta dostępna w perfumerii SEPHORA umożliwia wybór kompozycji dopasowanej do indywidualnych preferencji – zarówno damskich, jak i męskich. Uzupełnienia (refill) to propozycja dla osób ceniących wygodę, spójność stylu i świadome podejście do codziennych rytuałów zapachowych.