Hugo boss perfumy męskie zestaw

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Orientalny (9)
Drzewny (4)
Owocowy (3)
Aromatyczny (2)
Kwiatowy (2)
Słodki (1)
Waniliowy (1)
Perfumy (12)
HUGO BOSS (12)
≤ 50 ml (2)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Zestaw / paleta (4)
Edycja Limitowana (2)
Woda perfumowana (1)
Woda toaletowa (1)
Spray (1)
Żel (1)
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS Infinite - Zestaw

  Świeży, intensywny, męski. Zestaw zawiera Woda perfumowana Żel pod prysznic . Ten orzeźwiający i zmysłowy zapach łączy świeżość nut cytrusowych oraz intensywność aromatycznych nut drzewnych.
  315,00 zł 188,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS Bottled - Zestaw

  Od samego początku Hugo Boss jest ucieleśnieniem męskiego sukcesu, zwłaszcza jego mityczny zapach BOSS BOTTLED. Zestaw zawiera Woda toaletowa Boss Bottled Woda toaletowa Boss Tonic Woda perfumowana Boss Infinite . Wykreowana w 1998 roku, kompozycja BOSS BOTTLED zmieniała się wraz z upływem czasu, ale zawsze uchodziła za klasyczny zapach dla mężczyzn w każdym wieku, dzięki wyrafinowanym i uwodzicielskim nutom jabłka, cynamonu i drzewa sandałowego BOSS BOTTLED przedstawia Współczesnego Mężczyznę sukcesu, zaangażowanego i spełnionego w życiu prywatnym i zawodowym.
  389,00 zł 232,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS Bottled - Zestaw

  Od samego początku Hugo Boss jest ucieleśnieniem męskiego sukcesu, zwłaszcza jego mityczny zapach BOSS BOTTLED. Wykreowana w 1998 roku, kompozycja BOSS BOTTLED zmieniała się wraz z upływem czasu, ale zawsze uchodziła za klasyczny zapach dla mężczyzn w każdym wieku, dzięki wyrafinowanym i uwodzicielskim nutom jabłka, cynamonu i drzewa sandałowego. Zestaw zawiera.
  295,00 zł 176,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Him - Zestaw

  Zestaw zawiera. Niepohamowany, niezapomniany jak długo smakowane uwodzenie. Wyrafinowane nuty imbiru, egzotycznej maninki i skóry rozwijają się na skórze uwodząc zmysły.
  425,00 zł 275,90 zł
  -35%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Her - Zestaw 2

  Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums. Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem. Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.
  365,00 zł 218,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Boss Bottled - Zestaw

  To klasyczny męski zapach dla mężczyzny w każdym wieku, który pobudza zmysły nutą czerwonego jabłka podkreśloną delikatnym zapachem cynamonu i pachnącej rosy . Teraz dostępny w zestawie z dezodorantem w sztyfcie. Nowy mężczyzna Boss idzie przed siebie pewnym krokiem i w każdej sytuacji jest wierny samemu sobie.
  549,00 zł 163,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -70%
 • HUGO BOSS

  Boss Bottled - Zestaw

  To klasyczny męski zapach dla mężczyzny w każdym wieku, który pobudza zmysły nutą czerwonego jabłka podkreśloną delikatnym zapachem cynamonu i pachnącej rosy . Zapach preferowany przez mężczyzn. Nowy mężczyzna Boss idzie przed siebie pewnym krokiem i w każdej sytuacji jest wierny samemu sobie.
  389,00 zł 249,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -36%
 • HUGO BOSS

  BOSS Bottled - zestaw świąteczny zapachowy

  Mężczyzna uosabiający markę BOSS to człowiek, który osiąga swoje cele skupiony, zdeterminowany, ambitny. Żel pod prysznic Boss Bottled 100 ml. Równoważona świeżą i owocową nutą głowy z akordem jabłka, ciepła, kwiatowo korzenna nuta serca zdominowana jest przez geranium, goździka i cynamon.
  429,00 zł 299,90 zł
  -30%
 • HUGO BOSS

  BOSS Bottled - Zestaw świąteczny zapachowy

  Ożywiający i zmysłowy zapach BOSS Bottled wyróżnia się wyrafinowaną elegancją. Podaruj mu pod choinkę nieco luksusu dzięki zestawowi BOSS Bottled, którego złociste opakowanie podkreśli nieziemską atmosferę tego świątecznego okresu. Zrównoważona świeżą, owocową nutą głowy, ciepła kwiatowo korzenna nuta serca jest uwieńczona zapachem pelargonii z lekkim akcentem goździka.
  429,00 zł 256,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent EDT - Zestaw

  Woda Toaletowa Boss The Scent 8 ml Żel pod prysznic Boss The Scent 50 ml Niepohamowany, niezapomniany jak długo smakowane uwodzenie, Wyrafinowane nuty imbiru, egzotycznej maninki i skóry rozwijają się na skórze uwodząc zmysły. Świąteczny mini zestaw od Hugo Boss ! Zapach preferowany przez mężczyzn.
  99,00 zł 51,90 zł
  -48%
 • HUGO BOSS

  Boss The Scent Woda toaletowa - Zestaw

  BOSS The Scent to zapach, któremu nie można się oprzeć, uwodzi zmysły, by pozostawić niezapomniane wrażenie. Ekskluzywny składnik z Południowej Afryki afrodyzjak owoc maninka nadaje zapachowi zmysłowości. BOSS The Scent Dezodorant w sztyfcie 75 g. Podziel się z nim w tym świątecznym okresie magicznymi chwilami z nieodpartym urokiem BOSS The Scent w wyjątkowym zestawie.
  325,00 zł 161,90 zł
  -50%
 • HUGO BOSS

  BOSS The Scent for Him - Zestaw świąteczny zapachowy

  BOSS The Scent zawiera ekskluzywny składnik, czyli pochodzący z Afryki Południowej owoc maninka będący jednocześnie afrodyzjakiem. Dezodorant BOSS The Scent dodaje ostatni szlif pielęgnacyjnej rutynie w postaci subtelnego zapachu na skórze. Żel pod prysznic BOSS The Scent 100 ml.
  459,00 zł 320,90 zł
  -30%
Polecane