lang-close

Dolce & gabbana the one

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (8)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (8)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (8)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (8)
Kwiatowy (9)
Orientalny (7)
Drzewny (5)
Owocowy (4)
Pikantny (4)
Świeże (2)
Ambrowy (1)
Aromatyczny (1)
Piżmowy (1)
Szyprowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (11)
51 - 100 ml (10)
Perfumy (12)
Wszystkie produkty (2)
DOLCE & GABBANA (14)
Woda perfumowana (7)
Woda toaletowa (6)
Standard (5)
Format podróżny (2)
Zestaw / paleta (1)
Edycja Limitowana (1)
Nowości (1)
 • DOLCE & GABBANA

  The One Gold Intense - Woda perfumowana

  THE ONE GOLDEAU DE PARFUM INTENSE dla kobietPrzedstawiamy The One Gold – unikatowy owocowo szyprowy zapach od Dolce&Gabbana Beauty w nowej odslonie.Zapach otwiera się ożywiającymi nutami owoców musującej włoskiej mandarynki soczystej dojrzałej śliwki i subtelnej pikanterii różowego pieprzu.
  od 369,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The Only One - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Zapach dla kobiety tryskającej energią potrafiącej cieszyć się z życia o dużym uroku osobistym która w każdej sytuacji znajduje się w centrum zainteresowania jest zawsze tą Jedną.
  star star star star empty star   13
  od 369,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The One Baroque For Men - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Dolce&Gabbana prezentuje The One Baroque Collector limitowaną edycję ikonicznej Wody Toaletowej The One for Men. Flakon i etui Wody Toaletowej The One ozdobione są delikatnymi barokowymi motywami przywołującymi na myśl adamaszek będący podstawą stylu marki.Wierny oryginalnym nutom zapach jest intensywnie orientalną kompozycją z akcentem gorącego tytoniu drzewnym i korzennym.
  star star star star star   1
  295,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • DOLCE & GABBANA

  The Only One Intense - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.THE ONLY ONE EAU DE PARFUM INTENSEKobiecość zostaje ukazana z nową intensywnością w The Only One Eau de Parfum Intense najnowszym zapachu z linii The Only One od Dolce&Gabbana.Nowa woda perfumowana The Only One Intense czerpie z kwiatowo orientalnej spuścizny linii The Only One.
  star star star star half star   6
  od 395,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The Only One 2 - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Marka Dolce & Gabbana prezen­tuje drugi rozdział historii zapocząt­kowanej przez The Only One. W sercu nowego zapachu The Only One 2 znalazła się czerwona róża – symbol miłości i namiętności.
  star star star star half star   13
  od 325,00 zł 194,90 zł
  -40%
 • DOLCE & GABBANA

  The One For Men - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.The One dla mężczyzn to kwintesencja elegancki i zmysłowości. Zapach zarazem klasyczny i współczesny żywy i ujmujący.
  od 295,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The One Grey - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Uzupełniający linię The One for Men marki Dolce & Gabbana The One Grey to celebracja nowoczesnej charyzmy i elegancji.The One Grey to także fuzja kontrastów mieszanka aromatycznego kardamonu i energicznej wetywerii. Kardamon otwiera zapach kojarzony z gorzkimi cytrusowymi nutami grejpfruta.Moc lawendy i wetywerii nadaje perfumom nutę serca podczas gdy baza ujawnia wyjątkową zmysłowość The One for Men z aromatami ciepłego tytoniu i eleganckim akordem różnych szarych drzew.
  od 259,00 zł 193,90 zł
  -25%
 • DOLCE & GABBANA

  The One Gold For Men - Woda perfumowana

  THE ONE FOR MEN GOLD EAU DE PARFUM INTENSEThe One For Men Gold – unikatowy męski zapach od Dolce&Gabbana Beauty w nowej odsłonie. Perfumy Dolce&Gabbana The One For Men Gold są hołdem dla mężczyzny który ma naturalny ale niewątpliwy magnetyzm.
  od 429,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The One For Men Intense - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.THE ONE FOR MEN EAU DE PARFUM INTENSEKwintesencja męskiej chartyzmy i wyrafinowanej elegancji The One For Men Eau de Parfum Intense wprowadza zupełnie nową intensywność do linii Dolce&Gabbana The One For Men.
  star star star star half star   7
  od 545,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  Set Trio The One Edt - Zestaw

  Zapach preferowany przez kobiety.The One Dolce&GabbanaZmysłowy zapach dla kobiety glamour.Kwiatowo owocowe nuty zapachu The One w zestawie z balsamem do ciała 100ml i żelem pod prysznic 100ml.Dolce&Gabbana przedstawia wodę toaletową The One zapach dla kobiety glamour radosnej spontanicznej i charyzmatycznej która świadoma jest swojej kobiecości i emocji.
  star star star star star   2
  449,00 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The One - Woda perfumowana (format podróżny)

  „The One” jest cały złoty.Jest esencją luksusu idealnym przykładem wyrafinowanego stylu oraz klasycznej formy.Kontrast stanowi siłę i niepowtarzalność Dolce&Gabbana The One i kobiety która nosi ten zapach. Można go nanieść w kilku wrażliwych strefach lub otoczyć mgiełką całą sylwetkę; woda perfumowana The One jest kwiatowo-orientalna łączy w sobie współczesne nuty owocowe i klasyczną paletę białych kwiatów.Złoty flakon The One projektu Domenico Dolce i Stefano Gabbana został stworzony by go oglądać uwielbiać i podziwiać.Jest hołdem złożonym tradycji perfumiarstwa i przykładem luksusowego stylu.
  145,00 zł
  NOWOŚĆ
 • DOLCE & GABBANA

  The One Essence - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.The One Essence jest bardziej skoncentrowaną wersją emblematycznego zapachu The One.The One Essence to orientalne i kwiatowe aromaty przypominające Wodę Perfumowaną The One.
  od 224,90 zł
 • DOLCE & GABBANA

  The Only One - Woda perfumowana w formacie podróżnym

  Zapach preferowany przez kobiety.Zapach dla kobiety tryskającej energią potrafiącej cieszyć się z życia o dużym uroku osobistym która w każdej sytuacji znajduje się w centrum zainteresowania jest zawsze tą Jedną.
  star star star star empty star   5
  85,00 zł
  235 produits disponibles
 • DOLCE & GABBANA

  The One - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.„The One” jest cały złoty. Jest esencją luksusu idealnym przykładem wyrafinowanego stylu oraz klasycznej formy.Kontrast stanowi siłę i niepowtarzalność Dolce&Gabbana The One i kobiety która nosi ten zapach.
  star star star star half star   15
  od 359,00 zł
Polecane