APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Dolce & Gabbana Dolce

Dolce & Gabbana Dolce to wyjątkowa linia zapachów, która celebruje kobiecą delikatność i naturalne piękno. W perfumerii SEPHORA znajdziesz kompozycje, które łączą świeżość kwiatów z wyrafinowaną elegancją. Idealne na każdą okazję, zapachy z tej kolekcji zachwycają subtelnością i trwałością. Odkryj gamę perfum Dolce & Gabbana Dolce i znajdź zapach, który odzwierciedli Twój styl.


61 Produktów
  • Tylko online

    DOLCE & GABBANA

    Your Devotion

    Woda perfumowana intense
    30 ml

    Od

    379,00 zł

    1.263,33 zł / 100ml

    807

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    K By Dolce&Gabbana

    Woda toaletowa
    100 ml

    Od

    296,00 zł

    349,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    355,00 zł

    -1%

    382

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    The One

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    369,00 zł

    1.230,00 zł / 100ml

    959

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue

    Woda toaletowa
    30 ml

    Od

    349,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    678

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    K By Dolce&Gabbana

    Woda toaletowa
    100 ml

    349,00 zł

    349,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    355,00 zł

    -1%

    382

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    LIGHT BLUE

    woda perfumowana
    30 ml

    Od

    349,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    615

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue Capri In Love

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    479,00 zł

    958,00 zł / 100ml

    446

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    L'Impératrice

    Woda toaletowa
    100 ml

    Od

    365,00 zł

    495,00 zł / 100ml

    1262

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Od

    419,00 zł

    838,00 zł / 100ml

    728

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue Pour Homme

    woda perfumowana
    50 ml

    Od

    405,00 zł

    810,00 zł / 100ml

    678

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Od

    389,00 zł

    778,00 zł / 100ml

    635

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Devotion

    zestaw woda perfumowana, żel pod prysznic, dezodorant
    150 ml / 75 g

    699,00 zł

    310,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue

    Woda toaletowa
    10 ml

    149,00 zł

    1.490,00 zł / 100ml

    241
  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue Pour Homme

    Woda toaletowa
    50 ml

    Od

    425,00 zł

    850,00 zł / 100ml

    532

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Od

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    681

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 439,00 zł

    878,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DOLCE & GABBANA

    Devotion For Men

    Woda perfumowana
    100 ml

    539,00 zł

    539,00 zł / 100ml

    199

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Devotion For Men

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    399,00 zł

    798,00 zł / 100ml

    199

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Light Blue Capri In Love

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    479,00 zł

    958,00 zł / 100ml

    446

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    The One For Men Intense

    Woda perfumowana
    50 ml

    535,00 zł

    1.070,00 zł / 100ml

    7
  • DOLCE & GABBANA

    Dolce&Gabbana Light Blue

    zestaw woda toaletowa, travel spray
    60 ml

    489,00 zł

    815,00 zł / 100ml

    18
  • DOLCE & GABBANA

    Pour Homme

    Woda toaletowa
    75 ml

    419,00 zł

    558,67 zł / 100ml

    123
  • 329,00 zł

    658,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -25%

    5
  • 329,00 zł

    658,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -25%

    5

24 produkty z 61

Na przykład: name@example.com

Dolce & Gabbana Dolce – esencja kwiatowego piękna

W kategorii Dolce & Gabbana Dolce znajdują się zapachy inspirowane naturą i kobiecą energią. Klasyczna woda perfumowana Dolce & Gabbana Dolce to subtelna kompozycja kwiatowo-piżmowa, w której pierwsze skrzypce grają białe kwiaty: amarylis, neroli i wodna lilia. Ten delikatny, a zarazem wyrazisty zapach podkreśla naturalną elegancję każdej kobiety.

Dla miłośniczek świeżych i nowoczesnych akcentów doskonałym wyborem będzie Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine, która zachwyca lekkością jaśminu i nutami cytrusowymi, tworząc harmonijną całość idealną na letnie dni.

Jeśli preferujesz owocowo-kwiatowe zapachy, sięgnij po Dolce & Gabbana Dolce Rose. To pełna energii kompozycja, w której dominują nuty czerwonej porzeczki, róży i piżma – idealna dla pewnych siebie kobiet. Z kolei Dolce & Gabbana Dolce Lily to połączenie soczystych owoców, takich jak papaja, z eleganckim akcentem lilii, które nadają zapachowi wyrafinowany charakter.

Każda z propozycji Dolce & Gabbana Dolce to wyraz najwyższej jakości i dbałości o szczegóły – od wyjątkowych flakonów po perfekcyjnie skomponowane nuty zapachowe.

Dlaczego warto wybrać Dolce & Gabbana Dolce?

Zapachy z kolekcji Dolce & Gabbana Dolce to idealny wybór dla kobiet, które cenią harmonię między świeżością a elegancją. Są doskonałe zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, podkreślając kobiecy urok i styl.

Każdy zapach z tej serii został stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, które poszukują trwałych i unikalnych kompozycji. Dodatkowo pięknie zaprojektowane flakony z charakterystycznym kwiatowym korkiem stanowią prawdziwą ozdobę toaletki, podkreślając artystyczną wizję marki Dolce & Gabbana.

Decydując się na Dolce & Gabbana Dolce w perfumerii SEPHORA, masz pewność, że wybierasz perfumy, które nie tylko otulą Cię pięknym zapachem, ale także podkreślą Twoją indywidualność. Sprawdź również Dolce & Gabbana Intense.