Dezodorant damski

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Kwiatowy (8)
Orientalny (5)
Drzewny (2)
Pikantny (2)
Świeże (2)
Waniliowy (1)
Skóra normalna (6)
Do wszystkich typów skóry (5)
Skóra mieszana (3)
Perfumy (11)
Ciało i Kąpiel (1)
CHANEL (6)
TOM FORD (3)
DIOR (1)
HERMÈS (1)
SISLEY (1)
Standard (10)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (4)
Spray (9)
Tylko online (2)
Mgiełka zapachowa (1)
Woda perfumowana (1)
 • CHANEL

  N°5 Le Déodorant - Dezodorant w sprayu

  Welon, który delikatnie perfumuje ciało nutami N°5. Dezodorant jest częścią rytuału ciała i jest nakładany w formie mgiełki na skórę. Jest częścią rytuału perfumeryjnego nr 5 i wszystkiego, co najbardziej zmysłowe.
  249,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  ALLURE - Dezodorant w sprayu

  Lekki i świeży woal zapachu, który momentalnie zapewnia komfort i dobre samopoczucie. Pozostawia na skórze delikatny zapach kwiatowych, świeżych i orientalnych nut ALLURE.
  225,00 zł 134,90 zł
  -40%
 • CHANEL

  CHANCE DEZODORANT W SPRAYU

  Dezodorant o kwiatowych nutach CHANCE. Pozostawia na skórze delikatny zapach. Delikatny i świeży woal momentalnie zapewnia komfort i świeżość.
  249,00 zł
 • DIOR

  JOY by Dior - Perfumowany dezodorant w sprayu dla kobiet - Dezodorant 100 ml

  Dezodorant w sprayu JOY by Dior, będący uzupełnieniem Twojego codziennego rytuału piękna, pozostawia na skórze delikatny zapach kwiatowych nut zapachu JOY by Dior. Delikatnie perfumowany dezodorant w sprayu JOY by Dior uwalnia kwiatowe i radosne akordy zapachu JOY by Dior. Ten dezodorant w sprayu, zainspirowany radosną harmonią róży i mandarynki, które wchodzą w skład JOY by Dior, w trakcie aplikacji daje Ci uczcie niezwykłej świeżości.
  245,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Dezodorant w sprayu

  Delikatnie perfumowany nowoczesnymi nutami zapachu COCO MADEMOISELLE, dezodorant w sprayu momentalnie wywołuje uczucie świeżości i zapewnia długotrwały komfort. Zaledwie jeden gest przedłuża trwałość orientalno-świeżej aury zapachu.
  245,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • SISLEY

  Eau du Soir - Dezodorant

  Przeznaczony nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, dzięki swojej wyjątkowo delikatnej formule może być stosoway nawet po goleniu lub depilacji. Dezodorant Eau de Soir moga używać osoby nawet z najbardziej wrażliwą skórą. Zapach preferowany przez kobiety.
  239,00 zł
 • HERMÈS

  Twilly d'Hermès - Dezodorant w atomizerze

  Zapachowa formuła zapewnia ochronę, świeżość i delikatność skórze. Zapach preferowany przez kobiety. Daje poczucie komfortu i dobrego samopoczucia przez cały dzień.
  235,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Dezodorant w sprayu

  Dezodorant o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE. W dezodorancie o kwiatowo owocowych nutach zapachu CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem. Pewien stan umysłu, sposób bycia.
  249,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Déodorant Vaporisateur

  Delikatnie pachnący kwiatowymi nutami perfum GABRIELLE CHANEL, dezodorant w sprayu zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i trwałego dobrego samopoczucia. Słoneczny bukiet zbudowany wokół 4 białych kwiatów, kremowego i otulającego serca egzotycznego jaśminu. Gest pocieszenia, który przedłuża działanie tego słonecznego zapachu.
  259,00 zł
 • TOM FORD

  Fucking Fabulous - Mgiełka do ciała

  „Fucking Fabulous to dekadencka, bursztynowa skóra. Mgiełka do ciała Facking Fabulous zawiera przyprawy oraz ciepłe i słodkie gourmands. Uzależniająca fasola tonka i bogata skóra kreują zapach, a bursztynowe akodry rozbrzmiewają ciepłym blaskiem.
  389,00 zł
 • TOM FORD

  Tuscan Leather - Mgiełka do ciała

  Zapach Unisex. Inspirująca mgiełka do ciała delikatnie pachnie Tuscan Leather, dodaje nowy wymiar i inspirujący sposób na noszenie zapachu Toma Forda. "Głęboki i zwierzęcy, kwitnący nocą jaśmin i czarny zamsz zapewniają charakterystyczną teksturę, która jest surowa, ale wyrafinowana”.
  295,00 zł
 • TOM FORD

  Tobacco Vanille - Mgiełka do ciała

  Tobacco Vanille Mgielka do ciała bogaty, rzemieślniczy zapach zawiera tytoń oraz ciepłe i słodkie gourmands. „Tobacco Vanille jest bogaty, ciepły i kultowy. Inspitująca mgiełka do ciała jest lekko pachnąca Tobacco Vanille, dodaje nowy wymiar i inspirujący sposób na noszenie zapachu Toma Forda.
  295,00 zł
Polecane