lang-close

Chanel perfumy damskie

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (16)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (18)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (22)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (22)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (23)
51 - 100 ml (55)
≤ 50 ml (52)
101 - 200 ml (25)
Kwiatowy (54)
Orientalny (29)
Aromatyczny (10)
Drzewny (10)
Świeże (6)
Morski (4)
Świeży (4)
Ambrowy (1)
Owocowy (1)
Piżmowy (1)
Szyprowy (1)
Perfumy (103)
CHANEL (103)
Standard (68)
Format podróżny (6)
Z możliwością uzupełnienia (3)
Flakon z możliwością uzupełnienia (1)
Zestaw / paleta (1)
Woda toaletowa (24)
Woda perfumowana (21)
Perfumy (8)
Mgiełka zapachowa (7)
Eau fraîche (2)
Bez alkoholu (1)
Woda kolońska (1)
Skóra normalna (15)
Do wszystkich typów skóry (14)
Skóra sucha (3)
Skóra mieszana (2)
Balsam (6)
Spray (6)
Woda / mgiełka (3)
Żel (2)
Pianka (1)
Tylko online (4)
Wyłączność (4)
Normalne (4)
Suche (1)
Tłuste (1)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (1)
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Perfumy w sprayu

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Intensywnie męski atrybut, który oznacza spełnienie i pewność siebie. Zapach preferowany przez mężczyzn.
  star star star half star empty star   3
  od 499,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Perfumy we flakonie

  W kwiatowym zapachu przeplatają się ze sobą różowy pieprz, jaśmin i ambrowa paczula. Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Kompozycja jest na zmianę kwiatowa, korzenna, zmysłowa i apetyczna, z uwydatnionymi nutami kwiatów i wanilii.
  585,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL CHANCE EAU TENDRE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE. Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.
  509,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL BLEU DE CHANEL BOX - WODA PERFUMOWANA

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.
  od 409,00 zł
 • CHANEL

  COCO - Perfumy

  Kwintesencja orientalnego zapachu o kwiatowych i korzennych nutach perfumy w legendarnym flakonie ręcznie zamkniętym techniką baudruchage. COCO to ekspresja wyrazistej osobowości Gabrielle Chanel i jej upodobania do baroku. Zapach preferowany przez kobiety.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy

  Delikatne kwiaty emanują promienną zmysłowością, wzbogacone akcentami drogocennego florenckiego irysa. Zapach kobiecy, orientalny o zmysłowej, lecz zaskakująco świeżej kompozycji. Zapach zapewniający uczucie spełnienia, dzięki absolutom jaśminu i róży majowej.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Żel pod prysznic

  Pachnący kwiatowymi nutami perfum GABRIELLE CHANEL, pieniący się żel pod prysznic pozostawia lekką warstwę zapachu na ciele. Obok błyszczą zielone, owocowe nuty ylang ylang. Słoneczny bukiet zbudowany wokół 4 białych kwiatów, kremowe i otulające serce egzotycznego jaśminu.
  269,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Déodorant Vaporisateur

  Delikatnie pachnący kwiatowymi nutami perfum GABRIELLE CHANEL, dezodorant w sprayu zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i trwałego dobrego samopoczucia. Początkowe zielone, owocowe nuty ylang ylang po chwili łączą się ze świeżym i musującym kwiatem pomarańczy, aby na końcu rzucić okiem na tuberozę z Grasse uchwyconą w jej najcenniejszym habicie. Słoneczny bukiet zbudowany wokół 4 białych kwiatów, kremowego i otulającego serca egzotycznego jaśminu.
  259,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Perfumy

  Perfumy są najcenniejszą wersją tej Promiennej Orientalnej kompozycji, umieszczonej w legendarnym flakonie CHANEL, ręcznie zamkniętym czarnym woskiem z odciśniętą pieczęcią. COCO NOIR to wcielenie czerni, która stanowi oprawę kobiecości. Magnetyczna zmysłowość wyrażona w nowoczesny sposób w formie orientalnego zapachu o nutach nasyconych światłem.
  1165,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL ESSENCE - Woda perfumowana

  Gabrielle, zanim stała się nazwą perfum, jest imieniem kobiety Coco Chanel. Zainspirowany Gabrielle Chanel, GABRIELLE CHANEL ESSENCE to zapach kobiety, która słucha siebie i zapewnia siebie. Niczym nektar perfumowany, ESSENCE jest koncentratem kwiatowym, stworzonym wokół czterech kwiatów jaśminu, egzotycznego i intensywnego, ylang ylang z owocowymi i jasnymi nutami, kwiatu pomarańczy, świeżego i musującego oraz tuberozy z Grasse, kremowej i intensywnie kobiecej.
  star star star star star   1
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Woda perfumowana w sprayu

  Nowy damski zapach marki CHANEL to promienna kompozycja. Słoneczny kwiat, inspirowany postacią Gabrielle Chanel, stworzony przez Oliviera Polge'a na bazie bukietu czterech białych kwiatów, we współpracy z Laboratorium Kreacji i Rozwoju Zapachów CHANEL. Olivier Polge, tworząc ten zapach we współpracy z Laboratorium Kreacji i Rozwoju Zapachów CHANEL, wzorował się na Gabrielle kobiecie, jaką była zanim stała się projektantką Coco Chanel.
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Dezodorant w sprayu

  Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w dezodorancie w sprayu. Momentalne uczucie świeżości. Gest zapewniający dobre samopoczucie i przedłużający trwałość zapachu.
  star star star star star   1
  189,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Płyn po goleniu

  Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w orzeźwiającym i tonizującym płynie po goleniu, który pozostawia na skórze delikatny zapach. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych. Jego kompozycja odzwierciedla ducha mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją.
  355,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Balsam po goleniu

  Świeża, lekka, beztłuszczowa formuła pozostawia na skórze delikatny zapach. Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w balsamie po goleniu, który wygładza i zmiękcza skórę. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych.
  295,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL N°5 - WODA PERFUMOWANA

  Zapach kultowy i ponadczasowy. Aldehydowo kwiatowy bukiet umieszczono w legendarnym flakonie, który cechuje minimalistyczny design. N°5 to kwintesencja kobiecości.
  509,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL N°5 L'EAU - Woda toaletowa

  Wibrująca, abstrakcyjna kompozycja kwiatów pod hasłem nowoczesności. Wydaje się, że absolutna prostota flakonu dodatkowo eksponuje jego zawartość, pozostawiając pełną swobodę wyobraźni kobiety, która wybiera ten zapach dla siebie. Drugie pudełeczko w jego wnętrzu chroni krystalicznie przejrzysty, szklany flakon.
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL GABRIELLE ESSENCE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Ten damski zapach marki CHANEL to promienna kompozycja. Słoneczny kwiat, inspirowany postacią Gabrielle Chanel, stworzony przez Oliviera Polge'a na bazie bukietu czterech białych kwiatów, we współpracy z Laboratorium Kreacji i Rozwoju Zapachów CHANEL.
  499,00 zł
 • CHANEL

  N°5 - Perfumy do torebki

  Ponadczasowy, legendarny aldehydowo kwiatowy bukiet. Perfumy stworzono z najszlachetniejszych składników jako najcenniejszą wersję tego zapachu. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 579,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy do torebki

  Kobiecy, orientalny zapach o zmysłowej, lecz zaskakująco świeżej kompozycji. Prawdziwy klejnot damskiej torebki, który zawsze możesz mieć przy sobie. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 585,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL GABRIELLE - Nawilżające mleczko do ciała

  Nawilżające mleczko do ciała delikatnie perfumowane kwiatowymi nutami zapachu GABRIELLE CHANEL wtapia się w skórę i czyni ją jedwabiście miękką.
  359,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda perfumowana w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo-drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze.
  od 435,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda toaletowa w sprayu

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Woda Toaletowa BLEU DE CHANEL odzwierciedla prostą i zmysłową elegancję. Zapach preferowany przez mężczyzn.
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL COCO MADEMOISELLE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Kobiecy zapach orientalny o silnej osobowości i zaskakująco świeżym obliczu. COCO MADEMOISELLE. Esencja śmiałej i wolnej kobiety.
  star star star star empty star   1
  509,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL N°5 - WODA PERFUMOWANA (EDYCJA LIMITOWANA)

  Zapieczętowano je woskową pieczęcią, która stanowi nawiązanie do baudruchage – unikatowego kunsztu rzemieślniczego perfumiarstwa CHANEL. Zapach stał się ikoną, dziełem designu, którego flakon i etykieta są momentalnie rozpoznawalne. Z tej okazji marka CHANEL zmodyfikowała jego etykietę wytłoczyła na niej szczęśliwy numer Gabrielle Chanel w kolorze złotym.
  star star star star star   1
  715,00 zł
Polecane