Chanel gabrielle perfumy

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Kwiatowy (6)
Drzewny (1)
Piżmowy (1)
51 - 100 ml (4)
≤ 50 ml (3)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (6)
CHANEL (6)
Standard (3)
Zestaw / paleta (1)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Woda perfumowana (2)
Perfumy (1)
Spray (1)
Żel (1)
Tylko online (1)
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Żel pod prysznic

  Pachnący kwiatowymi nutami perfum GABRIELLE CHANEL, pieniący się żel pod prysznic pozostawia lekką warstwę zapachu na ciele. Obok błyszczą zielone, owocowe nuty ylang ylang. Następnie wibruje kwiat pomarańczy, świeży i musujący.
  269,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Déodorant Vaporisateur

  Delikatnie pachnący kwiatowymi nutami perfum GABRIELLE CHANEL, dezodorant w sprayu zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i trwałego dobrego samopoczucia. Początkowe zielone, owocowe nuty ylang ylang po chwili łączą się ze świeżym i musującym kwiatem pomarańczy, aby na końcu rzucić okiem na tuberozę z Grasse uchwyconą w jej najcenniejszym habicie. Słoneczny bukiet zbudowany wokół 4 białych kwiatów, kremowego i otulającego serca egzotycznego jaśminu.
  259,00 zł
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL ESSENCE - Woda perfumowana

  Gabrielle, zanim stała się nazwą perfum, jest imieniem kobiety Coco Chanel. Zainspirowany Gabrielle Chanel, GABRIELLE CHANEL ESSENCE to zapach kobiety, która słucha siebie i zapewnia siebie. GABRIELLE CHANEL ESSENCE to słoneczna i zmysłowa kompozycja.
  od 379,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  GABRIELLE CHANEL - Woda perfumowana w sprayu

  Nowy damski zapach marki CHANEL to promienna kompozycja. GABRIELLE CHANEL to zapach słonecznej kobiety. Kobietą promienną.
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL GABRIELLE ESSENCE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Ten damski zapach marki CHANEL to promienna kompozycja. Słoneczny kwiat, inspirowany postacią Gabrielle Chanel, stworzony przez Oliviera Polge'a na bazie bukietu czterech białych kwiatów, we współpracy z Laboratorium Kreacji i Rozwoju Zapachów CHANEL.
  od 499,00 zł
 • CHANEL

  Gabrielle - Woda perfumowana Twist And Spray

  Gabrielle, zanim stała się nazwą perfum, jest imieniem kobiety Coco Chanel. Noszenie perfum GABRIELLE CHANEL to wyeksponowanie własnej intensywności, podążanie własną ścieżką oraz poczucie życia i blasku. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 615,00 zł
Polecane