CHANE

Gabrielle Woda perfumowana Twist And Spray CHANEL

Zapach preferowany przez kobiety.Gabrielle, zanim stała się nazwą perfum, jest imieniem kobiety: Więcej
599,00 zł
998,33 zł / 100ml
Odkryj

1zł = 1 punkt 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

488408
TWÓJ PREZENT

*Promocja do 24.10.2021 r. (do godz. 23:59) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 15% od 229 zł przez wszystkich lub 20% od 229 zł przez posiadaczy dowolnej karty Klubu Sephora (White, Black, Gold). Dodatkowo dla klientów Klubu Sephora prezent przy zakupach od 229 zł (kwota po rabacie). W prezencie miniatury produktów marki PIXI: Rose Flash Balm 15ml., Glow Mud Mask 15ml. oraz Rose Tonic 15ml. Promocja obowiązuje z kodem: HAPPY. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: http://bityl.pl/DvRdL, a także zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Prezent dostępny do wyczerpania zapasów oraz wyłącznie przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Rabat obowiązuje w opcji Click&Collect, natomiast bez prezentu.

  • tab description Opis

    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.

    Gabrielle, zanim stała się nazwą perfum, jest imieniem kobiety: Coco Chanel.

    Kobieta, która przeszła do historii, zmieniając zasady. Wolna i pełna pasji kobieta, która zdecydowała się być tym, kim chciała być.

    Noszenie perfum GABRIELLE CHANEL to wyeksponowanie własnej intensywności, podążanie własną ścieżką oraz poczucie życia i blasku.

W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.