Carolina Herrera Bad Boy

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Aromatyczny (5)
Orientalny (5)
Świeże (3)
Drzewny (2)
Kwiatowy (1)
Słodki (1)
51 - 100 ml (6)
101 - 200 ml (2)
≤ 50 ml (2)
Perfumy (8)
CAROLINA HERRERA (8)
Eau fraîche (1)
Żel (1)
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Dezodorant

  Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem Bad Boy, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika. Bad Boy to mężczyzna, który ma odwagę łamać zasady i podążać własną drogą. Zapach preferowany przez mężczyzn.
  175,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - woda toaletowa

  Bad Boy EDT zapewnia odważne i zaskakujące olfaktoryczne doznania. Baza odsłania ostateczną niespodziankę z nutami ciepłej, zmysłowej skóry i drzewnej wetywerii. Energetyzujące nuty grejpfruta i konopi prowadzą do pikantnych i aromatycznych nut czarnego pieprzu i geranium.
  609,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Woda toaletowa

  BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. Jednocześnie silny i wrażliwy, pewny siebie i otwarty. Ta woda toaletowa nagrodzi Cię niezapomnianymi doznaniami.
  od 359,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy EDT - Zestaw świąteczny

  BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. Woda toaletowa Bad Boy 100ml. Jednocześnie silny i wrażliwy, pewny siebie i otwarty.
  479,00 zł 334,90 zł
  -30%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Le Parfum - Zestaw świąteczny

  Travel spray Bad Boy LP 10ml. Carolina Herrera BAD BOY Le Parfum to wariacja na temat kultowego zapachu BAD BOY. Woda perfumowana Bad Boy LP 100ml.
  519,00 zł 362,90 zł
  -30%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Power Spray - Woda toaletowa

  Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem Bad Boy, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika. Ikoniczny zapach Bad Boy teraz dostępny w nowym formacie nietłukącym się opakowaniu z aluminium w nowoczesnym design'ie łatwym do użytkowania. Bad Boy to mężczyzna, który ma odwagę łamać zasady i podążać własną drogą.
  395,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  BAD BOY SUPERSTAR COLLECTOR - Woda toaletowa

  Bad Boy Edycja Superstar dla kolekcjonerów. Carolina Herrera prezentuje swój majstersztyk kolekcjonerską edycję Superstar, w której łączy dwa kultowe zapachy Good Girl i Bad Boy, po raz pierwszy w jednej edycji limitowanej. Kontrastujące ze sobą nuty składników , lśniące niczym srebro, wyczarowują w kompozycji delikatną grę między dobrem a złem, światłem a cieniem.
  489,00 zł 365,90 zł
  -25%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Le Parfum - Woda perfumowana

  Carolina Herrera BAD BOY Le Parfum to wariacja na temat kultowego zapachu BAD BOY. BAD BOY Le Parfum dostarcza zaskakujących doznań dzięki górnym nutom grejpfruta i elektryzujących konopi, które następnie prowadzą do pikantnych i aromatycznych nut czarnego pieprzu i geranium. To perfumy męskie, skórzane roztaczające zapach brawurowy, autentyczny i tajemniczy, który udowadnia, że zasady są po to, by je łamać.
  od 375,00 zł
Polecane