lang-close

Carolina Herrera Bad Boy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Aromatyczny (6)
Orientalny (5)
Drzewny (4)
Świeże (3)
Ambrowy (2)
Kwiatowy (2)
Owocowy (1)
Pikantny (1)
Słodki (1)
51 - 100 ml (7)
101 - 200 ml (5)
≤ 50 ml (3)
Perfumy (11)
CAROLINA HERRERA (11)
Transparentny (1)
Eau fraîche (1)
Żel (1)
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Dezodorant

  Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem Bad Boy, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika. Bad Boy to mężczyzna, który ma odwagę łamać zasady i podążać własną drogą. Zapach preferowany przez mężczyzn.
  185,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Woda toaletowa

  BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. Jednocześnie silny i wrażliwy, pewny siebie i otwarty. Ta woda toaletowa nagrodzi Cię niezapomnianymi doznaniami.
  star star star star half star   64
  od 369,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Zestaw świąteczny

  Ty je ustanawiasz a męska woda toaletowa Carolina Herrera Bad Boy nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości. Normy? W zestawiewoda toaletowa Bad Boy 100mlżel do mycia ciała 100mlZasady?
  529,00 zł 395,90 zł
  -25%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Zestaw z wodą toaletową

  BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. Woda toaletowa Bad Boy 100ml. Jednocześnie silny i wrażliwy, pewny siebie i otwarty.
  479,00 zł 286,90 zł
  -40%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Cobalt - Woda perfumowana

  Do rodziny zapachów Bad Boy dołącza Bad Boy Cobalt – energetyzujący zapach kontrastów. Fuzja mineralnej atrakcyjności i dzikiej świeżości pokazuje nam mężczyznę Bad Boy w jego najbardziej eleganckiej odsłonie który zdaje sobie sprawę że wszystko jest możliwe kiedy otaczają cię zaufani przyjaciele. Bad Boy Cobalt celebruje braterską więź czerpiąc inspirację z siły pierwiastka jakim jest kobalt i jego głębokiej niebieskiej barwy.
  star star star star star   43
  od 379,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Cobalt - Zestaw świąteczny

  W zestawiewoda perfumowana Bad Boy Cobalt 100mlżel pod prysznic Bad Boy Cobalt 100mltravel spray Bad Boy Cobalt 10mlNowy zapach dla mężczyzn Bad Boy Cobalt przełamuje tradycyjne wzorce i zgłębia więzy braterstwa odzwierciedlane w naturze poprzez moc kobaltu i jego intensywnie nasycony niebieski kolor. Bad Boy Cobalt doskonale wyraża ten dualizm.Zestaw dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora. Współcześni mężczyźni mają świadomość tego że siła nie istnieje bez wrażliwości a władza bez empatii.
  549,00 zł 410,90 zł
  -25%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Power Spray - Woda toaletowa

  Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem Bad Boy, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika. Ikoniczny zapach Bad Boy teraz dostępny w nowym formacie nietłukącym się opakowaniu z aluminium w nowoczesnym design'ie łatwym do użytkowania. Bad Boy to mężczyzna, który ma odwagę łamać zasady i podążać własną drogą.
  419,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Superstar Collector - Woda toaletowa

  Bad Boy Edycja Superstar dla kolekcjonerów. Carolina Herrera prezentuje swój majstersztyk kolekcjonerską edycję Superstar, w której łączy dwa kultowe zapachy Good Girl i Bad Boy, po raz pierwszy w jednej edycji limitowanej. Kontrastujące ze sobą nuty składników , lśniące niczym srebro, wyczarowują w kompozycji delikatną grę między dobrem a złem, światłem a cieniem.
  489,00 zł 292,90 zł
  -40%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Le Parfum - Woda perfumowana

  Carolina Herrera BAD BOY Le Parfum to wariacja na temat kultowego zapachu BAD BOY. BAD BOY Le Parfum dostarcza zaskakujących doznań dzięki górnym nutom grejpfruta i elektryzujących konopi, które następnie prowadzą do pikantnych i aromatycznych nut czarnego pieprzu i geranium. To perfumy męskie, skórzane roztaczające zapach brawurowy, autentyczny i tajemniczy, który udowadnia, że zasady są po to, by je łamać.
  star star star star half star   19
  od 409,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Le Parfum - Zestaw z wodą perfumowaną

  Travel spray Bad Boy LP 10ml. Carolina Herrera BAD BOY Le Parfum to wariacja na temat kultowego zapachu BAD BOY. Woda perfumowana Bad Boy LP 100ml.
  519,00 zł 310,90 zł
  -40%
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Gold Fantasy Collector - Woda toaletowa

  Bad Boy Gold Fantasy Eau de Toilette jest zapachową ekspresją dualizmu cechującego odważną naturę współczesnego mężczyzny. W te święta postaw na złoto razem z Good Girl i Bad Boy Gold Fantasy – nowymi kolekcjonerskimi edycjami zapachów których flakony zostały oblane lśniącym złotem. Mężczyzny który jest silny a zarazem wrażliwy.
  star star star star star   1
  525,00 zł
Polecane