lang-close

Armani my way woda perfumowana

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (7)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (7)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (7)
Kwiatowy (10)
Drzewny (2)
Świeże (2)
Owocowy (1)
Piżmowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (9)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (10)
ARMANI (10)
Nowości (2)
Wyłączność (1)
Format podróżny (1)
Standard (1)
Woda kolońska (1)
Woda perfumowana (1)
 • ARMANI

  My Way - Woda perfumowana

  Nowa, kwiatowa kompozycja od Giorgio Armani dla nowej generacji kobiet. Korek, przypominając drogocenny kamień o nieregularnych kształtach w kolorze królewskiego błękitu, stoi w opozycji do delikatnego, wyważonego kształtu flakonu. MY WAY to promienna, nowoczesna i kobieca kompozycja zapachowa na bazie białych kwiatów.
  star star star star empty star   80
  od 335,00 zł 201,00 zł
  GOOD FOR
  -40%
 • ARMANI

  My Way Intense - Woda Perfumowana

  Błękitno różowy flakon wieńczy elegancki korek, kształtem przypominająca drogocenny kamień. Marka Armani wykreowała zapach dla nowej generacji kobiet, które definiują własną drogę i nie boją się nią podążać. MY WAY INTENSE została zamknięta w starannie zaprojektowanym, szklanym flakonie, którego harmonia płynie z zastosowanych kontrastów.
  star star star star star   6
  od 369,00 zł 258,30 zł
  GOOD FOR
  -30%
 • ARMANI

  My Way Floral - Woda perfumowana

  Nuty zapachoweTa nowa woda perfumowana łączy bukiet białych kwiatów z jasnymi, świeżymi nutami zieleni, tworząc współczesny kwiatowy znak rozpoznawczy. Sublimowana interpretacja kultowego zapachu My Way świeży, świetlisty i kwiatowy. W nucie serca znajduje się duet delikatnych białych kwiatów tuberoza, nowoczesna i słoneczna, oraz olejek neroli, który tworzy subtelny, bogaty i zmysłowy efekt.
  star star star star star   2
  od 335,00 zł 234,50 zł
  -30%
 • ARMANI

  My Way Woda Perfumowana - Zestaw

  My Way, nowa kwiatowa woda perfumowana dla kobiet od Giorgio Armani, oferuje kobietom model naturalnej i autentycznej kobiecości. Świetlisty bukiet białych kwiatów zamknięty w drogocennym flakonie, niczym talizman, ponadczasowy i elegancki. Wreszcie, madagaskarska wanilia, drewno cedrowe z Wirginii i białe piżmo rozpraszają swoje niezapomniane zapachy w nutach bazy.
  star star star star star   2
  445,00 zł 356,00 zł
  -20%
 • ARMANI

  My Way - woda perfumowana (format podróżny)

  MY WAY to promienna, nowoczesna i kobieca kompozycja zapachowa na bazie białych kwiatów. Serce wypełniają szczodre nuty indyjskiej tuberozy i jaśminu. Doświadczeń, które przeżywasz, obierając własną ścieżkę.
  star star star empty star empty star   1
  135,00 zł 108,00 zł
  -20%
 • ARMANI

  My Way - Zestaw świąteczny z wodą perfumowaną

  My Way to promienna nowoczesna i kobieca kompozycja zapachowa na bazie białych kwiatów.Nuty zapachoweWoda perfumowana My Way przywita Cię świetlistymi nutami włoskiej bergamotki i egipskiego kwiatu pomarańczy. Subtelny pudrowo różowy kolor zapachu eksponują delikatne ścianki szklanego flakonu. Kulminacją tej kobiecej wody perfumowanej są drzewne aromaty cedru z Wirginii romantyczna wanilia z Madagaskaru i białe piżmo.
  499,00 zł 399,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • ARMANI

  My Way – Zestaw z wodą perfumowaną

  My Way, nowa kwiatowa woda perfumowana dla kobiet Giorgio Armani, proponuje model kobiecości, oparty na naturalności i autentyczności. ZAPACH. Składniki, z których została wyprodukowana woda perfumowana My Way pochodzą ze zrównoważonych źródeł.
  439,00 zł 328,90 zł
  -25%
 • ARMANI

  My Way - Zestaw świąteczny z wodą perfumowaną i balsamem do ciała

  Nuty zapachoweMy Way przywita Cię świetlistymi nutami włoskiej bergamotki i egipskiego kwiatu pomarańczy. Przez ścianki flakonu przebija pudrowo różowy kolor zapachu. FlakonWoda perfumowana dla niej My Way zamknięta została w stylowym flakonie który harmonię czerpie z kontrastujących ze sobą elementów.
  679,00 zł 543,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • ARMANI

  Zestaw świąteczny My Way - Woda perfumowana i balsam + minis

  Szklany flakon MY WAY mieni się delikatnym, pudrowym różem wody perfumowanej. W nutach otwierających włoska bergamotka spotyka egipski kwiat pomarańczy, tworząc uzależniającą, słodko świeżą mieszankę. Serce zapachu stanowią pochodzące z Indii tuberoza i jaśmin, bazę natomiast – cedr, wanilia oraz białe piżmo.
  star star star star star   1
  439,00 zł 351,20 zł
  -20%
 • ARMANI

  Zestaw świąteczny My Way - woda perfumowana i balsam

  MY WAY zamknięta została w szklanym flakonie odbijającym delikatny róż wody perfumowanej. Nuty bazy natomiast obejmują cedr, białe piżmo i uprawianą na Madagaskarze wanilię. Serce kompozycji stanowi bukiet białych kwiatów, na który składają się pochodzące z Indii jaśmin i tuberoza.
  star star star star star   2
  305,00 zł 244,00 zł
  -20%
Polecane