Minis&kosmetyki podróżne do twarzy

Teraz wszystkie swoje ulubione produkty możesz mieć zawsze ze sobą, nawet na końcu świata! W Sephora znajdziesz nie tylko płyny micelarne czy kremy w miniformatach, ale też maski zwężające pory, matujące kremy, peelingi kawowe czy maski do ust. Ciesz się idealnym wyglądem w każdych okolicznościach!



145 Produktów
  • PAULA'S CHOICE

    Multi-Level Exfoliation Trial Kit

    Duet złuszczający AHA + BHA
    30 ml + 30 ml

    135,00 zł

    225,00 zł / 100ml

    43
  • OLEHENRIKSEN

    Pout Preserve Lip Treatment

    Nawilżająca i przeciwstarzeniowa pielęgnacja ust
    Sweet Macaron (12ml)

    95,00 zł

    791,67 zł / 100ml

    1102

    Dostępne w 11 pojemnościach

  • SUMMER FRIDAYS

    Mini Hydration Set

    Zestaw nawilżający do skóry suchej
    2 x 5 g + 15 g

    119,00 zł

    476,00 zł / 100g

    48
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Glazed and Bouncy Drumbeat Set

    Balsam do ust i Maska do twarzy na noc
    12 g + 10 ml

    115,00 zł

    442,31 zł / 100g

    387
  • Wyłączność

    AESTURA

    ATOBARRIER365 bestseller kit

    Mini bestsellery do pielęgnacji skóry wrażliwej
    50 ml + 45 ml + 7 ml

    139,00 zł

    136,27 zł / 100ml

    281
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Centella Red Serum

    Natychmiastowo kojący koncentrat
    10 ml

    Od

    99,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    317

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GLOWERY

    Minis A.M. Glow

    Trio pielęgnacyjne do twarzy na dzień
    15ml + 15ml + 15ml

    109,00 zł

    242,22 zł / 100ml

    88
  • 129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    2
  • TATCHA

    Duo Clarifying Cleanse & Hydrate

    Duet do mycia i nawilżenia (format podróżny)
    50 ml + 15 ml

    149,00 zł

    229,23 zł / 100ml

    9
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Krem CC

    Upiększający krem pielęgnacyjny Zdrowy wygląd i blask
    Clair (15 ml)

    115,00 zł

    766,67 zł / 100ml

    465

    Dostępne w 12 odcieniach

  • LANOLIPS

    Sun Balm SPF 30 Tropical

    Balsam do ust z SPF
    12,5 g

    65,00 zł

    520,00 zł / 100g

    11
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Summer Skin Glow

    Zestaw do pielęgnacji twarzy
    Witamina C + DHA (2 szt. + 15 ml)

    99,00 zł

    8
  • 128,00 zł

    365,71 zł / 100ml

    69
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    The Daily Duo

    Mini Duet: Żel Oczyszczający + Serum Tonizujące
    45 ml + 50 ml

    115,00 zł

    121,05 zł / 100ml

    87
  • 72,00 zł

    90,00 zł / 100g

    24
  • UNBOTTLED

    Żel pod prysznic bez butelki

    Figa i drzewo sandałowe
    110 g

    45,00 zł

    40,91 zł / 100g

    4
  • Wyłączność

    GISOU

    Strawberry Sorbet (8 ml)

    135,00 zł

    1.687,50 zł / 100ml

    615

    Dostępne w 9 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Monoi (30 g)

    39,00 zł

    130,00 zł / 100g

    56

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    LANEIGE

    WATER BANK BLUE HYALURONIC CREAM 20ML

    Od

    89,00 zł

    445,00 zł / 100ml

    2871

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    50 ml

    Od

    25,00 zł

    50,00 zł / 100ml

    4335

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Płyn micelarny do demakijażu

    Usuwa makijaż + chroni
    50 ml

    Od

    25,00 zł

    50,00 zł / 100ml

    156

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Bouncy & Firm Sleeping Mask

    Maska ujędrniająca na noc
    SLEEPING MASK PEPTA COLLAGEN 25ML

    Od

    89,00 zł

    356,00 zł / 100ml

    333

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    72,00 zł

    1.200,00 zł / 100ml

    2
  • Wyłączność

    DRUNK ELEPHANT

    Lala Retro™ Whipped Cream

    Krem Regenerujący
    50 ml

    Od

    285,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    3443

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 145

Na przykład: name@example.com