Perfumy słodkie

Dla niektórych zbyt landrynkowe, dla innych stanowią ulubiony typ zapachu. Słodkie perfumy nie mają jednego oblicza: mogą pachnieć dojrzałymi owocami, kwiatami, a także łakociami – czekoladą, wanilią czy miodem. Rozkochały w sobie wielu, a branża perfumeryjna nie ustaje w tworzeniu nowych słodkich kompozycji. Sprawdź nasze bestsellery.



117 Produktów
  • BURBERRY

    Burberry Her Intense

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    1574

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Hot on social

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wildflower Honey - Zapach do włosów
    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    748
  • Wyłączność

    KAYALI

    Yum Boujee Marshmallow 81

    Eau de Parfum Intense - Woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    2073

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • JEAN PAUL GAULTIER

    Scandal Absolu for Him

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    579,00 zł

    1.158,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • VIKTOR & ROLF

    50 ml

    Od

    238,90 zł

    477,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    599,00 zł

    -60%

    1491

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    75ml

    Od

    381,00 zł

    508,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    385,00 zł

    -1%

    296

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Try me

    CAROLINA HERRERA

    Good Girl

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    770

    Dostępne w 6 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Eden Sparkling Lychee 39

    Woda perfumowana
    10ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    954

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Cheirosa 71

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    4470

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • JEAN PAUL GAULTIER

    Gaultier Divine

    Woda Perfumowana dla Kobiet
    30 ml

    Od

    449,00 zł

    1.496,67 zł / 100ml

    2619

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • JEAN PAUL GAULTIER

    Gaultier Divine

    Żel pod prysznic
    200 ml

    279,00 zł

    139,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • JEAN PAUL GAULTIER

    Gaultier Divine

    Balsam do ciała
    200 ml

    325,00 zł

    162,50 zł / 100ml

    3
  • BURBERRY

    Goddess

    Balsam do ciała
    200 ml

    295,00 zł

    147,50 zł / 100ml

    2041
  • SOL DE JANEIRO

    Rio Radiance

    Mgiełka zapachowa
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    2189

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    50 ml

    Od

    855,00 zł

    1.710,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Try me

    JULIETTE HAS A GUN

    Lust for Sun

    Woda perfumowana
    7,5 ml

    Od

    109,00 zł

    1.453,33 zł / 100ml

    77

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Yum Pistachio Gelato 33

    Intensywna woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    585

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Edycja limitowana

    TOM FORD

    Tuscan Leather

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    1259,00 zł

    2.518,00 zł / 100ml

    9

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    KAYALI VANILLA 28

    Woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    1075

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Bitter Peach

    Woda perfumowana
    50 ml

    1709,00 zł

    3.418,00 zł / 100ml

    899
  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    689,00 zł

    1.378,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    277

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    150 ml

    1079,00 zł

    719,33 zł / 100ml

    269

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BURBERRY

    Her

    woda toaletowa
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    1081

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 117

Na przykład: name@example.com