Palety cieni
do oczu


Palety cieni są niezbędne do efektownego podkreślenia Twoich oczu. Twórz wiele stylizacji za pomocą kilku pociągnięć pędzla: wybierz delikatne/cieliste lub krzykliwe/odważne, od najciemniejszego do najbardziej efektownego, od kultowego do modnego.


Poznaj nasze bestsellery oraz nowe produkty!

ZOBACZ WIĘCEJ

Paleta cieni naturalnych

Czy za słowem „cieliste” widzisz dyskretność odcieni? Tak, ale nie do końca! Są też odcienie ciepłe jak brąz czy miedź, odcienie mocniej napigmentowane jak czekolada czy burgund. Z tymi kolekcjami cieni do powiek w naturalnych odcieniach w szybki i prosty sposób osiągniesz seksowny i wyrazisty wygląd.

Everyday nude

Behind the word nude, you see discrete shades? True, but not completely! There are also warm shades like brown or copper, pigmented shades like chocolate or burgundy.

Collections for an easy-to-wear look, whether natural, sexy or colorful.

Read more

Kolorowe palety cieni

U nas znajdziesz palety o głębszych, bardziej intensywnych kolorach, matowych lub błyszczących fakturach, ale także brokatowe, metaliczne, chromowane, opalizujące: wszystko to składa się na odważny look, na randkę, na wieczorne wyjście, specjalną okazję..

Intensify your make-up

You'll find palettes with deeper, more intense colors, matte or glossy textures but also glittery, metallic, chrome, iridescent.

Anything goes to achieve daring looks, to be worn on a date, an evening out, for a special occasion...

Read more

Mini palety cieni

Mini paletka cieni do powiek to totalny MUST HAVE! Spakuj ją do torebki, by w każdym momencie łatwo dokonać poprawek swojego makijażu. To idealny sposób na usprawnienie dnia i sprawienie, by Twoje oczy błyszczały i czarowały!

Mini palettes to go

Can't do without your mini-palette! Slip it into your bag and it contains the essential shades for a touch-up or a last-minute look.

It's the perfect way to spice up your day, and make your eyes sparkle and charm!

Read more

Powiększ swoją kolekcję
cieni do oczu!