APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Waterlover Milky Sun Spray - Mleczko z filtrem SPF50

78,90  zł

39,45 zł / 100ml

200 ml39,45 zł / 100ml

BIOTHERM

Waterlover Milky Sun Spray - Mleczko z filtrem SPF50

78,90 zł

199,00 zł

-60.4%

200 ml39,45 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Spray do opalania z filtrem SPF50, zapewniający wysoką ochronę i głębokie nawilżenie przez cały dzień. Ultralekka, bardzo zmysłowa i niewidoczna konsystencja.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
BIOTHERM

Biotherm już od 60 lat jest pionierem w dziedzinie pielęgnacji skóry. Sekret skuteczności kosmetyków pielęgnacyjnych Biotherm tkwi w bogatych wodach naszej planety. Jako ekspert w dziedzinie biotechnologii, Biotherm łączy niezwykle skuteczne składniki pochodzenia morskiego z najbardziej zmysłowymi teksturami, zapewniając piękną i zdrową skórę każdego dnia.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com