APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

The C-Tox – maska błotna z witaminą C i kurkumą

145,00  zł

181,25 zł / 100g

80g181,25 zł / 100g

YEPODA

The C-Tox – maska błotna z witaminą C i kurkumą

145,00 zł

80g181,25 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    Detoksykująca maseczka błotna z witaminą C i kurkumą, która rozjaśnia, oczyszcza i odżywia skórę, pozostawiając ją promienną, świeżą i gotową do blasku.

    Idealna na chwile relaksu, ta maseczka łączy antyoksydacyjną moc witaminy C z oczyszczającymi właściwościami kurkumy, aby odblokować pory i wydobyć naturalny blask Twojej skóry. Kremowa formuła gładko się rozprowadza, sprawiając, że pielęgnacja staje się skuteczna i przyjemna.

    Detoks dla skóry! Dzięki tej silnej mieszance naturalnych składników możesz cieszyć się świeżą, promienną cerą po każdym użyciu.

    Dobrze wiedzieć:


    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.6/5

(12 Opinie)

Wszystko (12)

(9)

(1)

(2)

(0)

(0)

  • 18 wrz 2026

    anan

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Jestem zadowolona

    Jestem zadowolona

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 11 sie 2026

    Laura

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Fab!

    Great mask, really makes skin feel hydrated and radiant after use, would buy more from this product range 🌟🌟🌟🌟🌟

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 12

ODKRYJ MARKĘ
YEPODA

Yepoda to marka z branży K-Beauty, która naprawdę dotrzymuje obietnic. Bez żadnych kompromisów. Odkąd Sander Joonyoung i Veronika założyli markę w 2020 roku, postawili sobie za cel oferowanie autentycznych koreańskich innowacji, którym można zaufać.

ODKRYJ YEPODA

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com