APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Ground Rice and Honey Glow Mask - maseczka rozświetlająca „all-in-one”

85,00  zł

56,67 zł / 100ml

150 ml56,67 zł / 100ml

BEAUTY OF JOSEON

Ground Rice and Honey Glow Mask - maseczka rozświetlająca „all-in-one”

85,00 zł

150 ml56,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Dogłębnie nawilżająca maseczka do twarzy wzbogacona ryżem i miodem, która pomaga wyrównać strukturę skóry.
    Maseczka typu „wszystko w jednym” łączy w sobie zalety składników rozjaśniających, przeciwutleniających, nawilżających, poprawiających elastyczność, złuszczających i kojących. Synergia przetworzonego osadu makgeolli (produktu ubocznego pochodzącego z tradycyjnego koreańskiego wina ryżowego), miodu (5%), glinki kaolinowej i proszku z łusek ryżu zapewnia kompleksową, jednoetapową pielęgnację skóry. Glinka kaolinowa wspiera wchłanianie sebum i oczyszczanie porów, natomiast miód nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Naturalny proszek z łusek ryżu delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka. Odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry.

Opinie

4.4/5

(206 Opinie)

Wszystko (207)

(138)

(39)

(12)

(8)

(10)

  • 28 wrz 2026

    isratjahan

    Potwierdzony zakup

    I will buy again

    After i using honey glow mask i felt my skin is growing

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 27 wrz 2026

    EvieWillow

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Hard pass if you are sensitive to smells!

    I applaud anyone who is able to get past the smell and actually have a chance to try this mask. It is truly terrible. I woul...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 207

Odkryj markę
BEAUTY OF JOSEON

Beauty of Joseon to marka, która bazuje na tradycyjnej i ponadczasową koreańskiej pielęgnacji skóry w nowoczesny sposób, wykorzystując naturalne składniki. Łączy Hanbang (tradycyjną koreańską medycynę roślinną) ze skutecznymi, modnymi składnikami, tworząc produkty, które sublimują skórę, czyniąc ją zdrowszą i bardziej promienną.

ODKRYJ PIĘKNO MARKI JOSEON

Na przykład: name@example.com