APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Glow Replenishing Rice Milk - Tonik nawilżający

85,00  zł

56,67 zł / 100ml

150 ml56,67 zł / 100ml

BEAUTY OF JOSEON

Glow Replenishing Rice Milk - Tonik nawilżający

85,00 zł

150 ml56,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Tonik rozjaśniający z ekstraktem z ryżu bogatym w składniki odżywcze i aminokwasy, który wnika głęboko, aby nawilżyć i wygładzić suchą, szorstką skórę. Tonik cechuje się unikalną, dwuwarstwową formułą: warstwa nawilżająca bogata w ekstrakt z ryżu zapewnia nawilżenie, a warstwa z pudru kontroluje wydzielanie sebum. Koi wrażliwą skórę i wygładza jej teksturę, dzięki czemu idealnie nadaje się do uzyskania promiennej cery.

Opinie

4.6/5

(312 Opinie)

Wszystko (314)

(242)

(40)

(17)

(7)

(8)

  • 28 wrz 2026

    Dajusia

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Super tonik

    Delikatny nie podrażnia. Świetnie odświeża i nawilża skórę. Mam tendencję do bardzo suchej skóry i do reakcji alergicznych. ...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 28 wrz 2026

    jomi

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Super

    Uwielbiam ten tonik, jak mi się skończy na pewno kupię kolejne opakowanie, robi efekt glass skin i uspokoił moją cerę skłonn...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 314

Odkryj markę
BEAUTY OF JOSEON

Beauty of Joseon to marka, która bazuje na tradycyjnej i ponadczasową koreańskiej pielęgnacji skóry w nowoczesny sposób, wykorzystując naturalne składniki. Łączy Hanbang (tradycyjną koreańską medycynę roślinną) ze skutecznymi, modnymi składnikami, tworząc produkty, które sublimują skórę, czyniąc ją zdrowszą i bardziej promienną.

ODKRYJ PIĘKNO MARKI JOSEON

Na przykład: name@example.com