Shampoing Solide - Szampon w kostce
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 26.08.2025r. do 20.10.2025r. (lub do wyczerpania zapasów) na sephora.pl i w aplikacji Sephora. Oferta obowiązuje na wybrane produkty oznaczone tagiem "Last Chance”. Uprawnia do otrzymania rabatu -60% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: LAST. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. W przypadku zwrotu produktów objętych promocją, należy zwrócić całe zamówienie. Lista produktów objętych ofertą może ulec zmianie w trakcie jej trwania.
-
Opis
Szampon w kostce Respire jest w 94% pochodzenia naturalnego, ponadto został wzbogacony 3 olejami roślinnymi.Korzyści:
-Zawiera organiczny olejek ze słodkich migdałów, który głęboko odżywi Twoje włosy
-Zawiera olej lniany, który zapewni Twoim włosom miękkość
-Zawiera olej owsiany, który nawilży Twoje włosy
-Ekologiczny
-Wyprodukowany we Francji
Szampon o zapachu mleka migdałowego.
Naturality : Produkty stworzone ze składników pochodzenia naturalnego.
Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego
Kod produktu: 511255
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
W Respire jesteśmy zafascynowani niezwykłymi funkcami, jakie pełni skóra: może ona być tarczą, środkiem nawilżającym, termoregulatorem i opatrunkiem. Nasze dezodoranty, o udowodnionej skuteczności przez cały dzień, codziennie, chronią ponad milion zadowolonych klientów. Formuła bez aluminium i alkoholu, wykonana w 99% z naturalnych składników, dba o skórę i środowisko. Podążając za ich sukcesem, opracowaliśmy gamę produktów do pielęgnacji skóry bez kontrowersyjnych składników, aby towarzyszyć magii Twojej skóry każdego dnia.


respire
Shampoing Solide - Szampon w kostce
Idealny w podróży
Super szampon na wyjazd, gdy jesteśmy ograniczeni limitem płynów w samolocie. Dobrze się pieni i doczyszcza skórę głowy, włosy są po nim miękkie i ładnie pachną.
Polecam ten produkt: Tak