APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Sensuous - Woda Perfumowana

318,00  zł

636,00 zł / 100ml

50 ml636,00 zł / 100ml

ESTÉE LAUDER

Sensuous - Woda Perfumowana

318,00 zł

322,00 zł

-1.2%

50 ml636,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.
    Nowa definicja zmysłowości. Pewność siebie, elegancja i ponadczasowy wdzięk. Sensuous zmienia tradycyjną strukturę nut zapachowych w zamian ofiarowując ciepłą podstawę otoczoną przez nuty: kobiecą i świetlistą. Żywica z ambrą otoczone kwiatową aurą, ocieplone nutą pieprzu i muśnięte miodem.

    Estēe Lauder Sensuous.
    Każda kobieta nosi go na swój sposób.
    Kategoria zapachu: Drzewny / Ambrowy

Opinie

4.9/5

(9 Opinie)

Wszystko (9)

(8)

(1)

(0)

(0)

(0)

  • 04 wrz 2026

    Wiktoria

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Ponad rok


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 12 cze 2026

    JORO

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Piękny zapach, ale zbyt ulotny

    Zapach jest naprawdę ładny i bardzo kobiecy – zbierałam za niego sporo komplementów. Niestety, na mojej skórze okazuje się b...

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 9

ODKRYJ MARKĘ
ESTÉE LAUDER

Estée Lauder : wizjonerska marka stworzona przez kobietę dla kobiet. Filozofia : każda kobieta ma w sobie piękno. Misja : oferować to co najlepsze w dziedzinie badań, innowacji i nauki. Znak rozpoznawczy : nowatorskie technologie w zakresie pielęgnacji skóry, profesjonalne kosmetyki do makijażu, urzekające zapachy

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com