RE-BOOST Orzeźwiający Krem Nawilżający MY CLARINS
Dostępny Dostępność w perfumerii Dostępny
Oferta ważna w terminie 06.03-08.03.2021r. Oferta dotyczy rabatu o wartości 20% dodatkowo przy zakupie pow. 149 zł miniatura niespodzianka w prezencie. Nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych, usług oraz produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://faq.sephora.pl/s/article/Kt%C3%B3re-produkty-s%C4%85-wy%C5%82%C4%85czone-z-promocji . Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.
Oferta ważna w terminie od 08.03.2021r. do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych, usług oraz produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://faq.sephora.pl/s/article/Kt%C3%B3re-produkty-s%C4%85-wy%C5%82%C4%85czone-z-promocji . Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.
-
Opis
Zachwycająco świeża, energetyzująca konsystencja kremowego żelu. Pozwala cieszyć się piękną cerą przez cały dzień. Skóra jest promienna, pełna życia i perfekcyjna. Twoja cera nabiera zdrowego, różanego koloru, bez śladu zmęczenia.
GOOD FOR A BETTER PLANET
Ekologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony
GOOD FOR VEGAN
Produkty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego -
Zalecenia stosowania
Aplikuj rano na oczyszczoną oraz suchą skórę twarzy i szyi. -
SKŁAD
Naturalnie pozyskiwane składniki stanowią 89% formuły. Ekstrakty z figi, nasion aceroli oraz jagód goji odpowiadają za nawilżenie, zwiększenie blasku i energii. Organiczna woda kokosowa oraz ekstrakt z różanecznika alpejskiego odzywiają skórę. -
Składniki
-Coconut Water: Hydrates and helps rebalance healthy skin.
-Alpine Rose: Helps rebalance healthy skin.
-Goji Berry: Helps boost the skin's energy.
Water, CetearylIsononanoate, Glycerin, Propanediol,Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera(Coconut) Fruit Juice, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium AcryloyldimethylTaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Dimethicone, Cellulose, Tapioca Starch, Anhydroxylitol, Ethylhexylglycerin,Fragrance, Sodium Polyacrylate, Silica Silylate, XanthanGum, Xylitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Tartaric Acid, Citric Acid, Glucose, Tamarindus Indica Extract ,Spiraea Ulmaria Extract, MarrubiumVulgare Extract, Lycium BarbarumFruit Extract, Ficus Carica (Fig) FruitExtract, Malpighia Emarginata(Acerola) Seed Extract, FurcellariaLumbricalis Extract, Sodium Benzoate ,Rhododendron Ferrugineum Extract ,Arbutus Unedo Fruit Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid, Lapsana CommunisFlower/Leaf/Stem Extract, Maris Sal/Sea Salt/Sel Marin, Ci 14700/Red 4,[V3148a].
Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu. -
Opinie
Zobacz opinie klientów
Rated 3 out of 5 by lolita_zemlianika from krem so so Mam tłustą skórę, a krem jest wodnisty. On naczej nawilża, ale nie bardzo. Jakąś różnicy nie zobaczyłam. Wystarczy go nie na długo. Mnie bardziej pomagał pomarańczowy z Originsu. W drugi raz zdecydowanie nie kupięDate published: 2020-12-19Rated 4 out of 5 by Ona93 from Jest ok Krem fajnie nawilża skórę, nawilżenie utrzymuje się przez parę godzin Ale kupilabym go na promocjiDate published: 2020-05-04Rated 5 out of 5 by Natasshka from Dla mnie - bomba! To moja pierwsza styczność z produktem marki Clarins. Najpierw test kremu Re-Boost w formie próbki i wielkie WoW. Konsystencja, szybkość wchłaniania, zapach i to że rano po przebudzeniu skóra nie była tłusta! Skusiłam się i zamówiłam pełnowymiarowy produkt! POLECAM !Date published: 2020-04-18Rated 2 out of 5 by Izigo from Nic nie daje Niesety, używam regularnie od listopada a kompletnie żadnego efektu dodatniego. Wręcz przeciwnie - skóra jest sucha i schodzi...Date published: 2020-03-24Rated 5 out of 5 by Madzinha from MY CLARINS - wegańskie cudo! O marce CLARINS słyszałam zawsze same dobre opinie. Postanowiłam przekonać się sama i zamówić krem na dzień, z najnowszej linii wegańskich kosmetyków. Już po pierwszym nałożeniu krem szybko się wchłonął, jest przyjemny, dobrze nawilża i pięknie pachnie! Po tygodniu użytkowania poprawiła mi się cera, dlatego postanowiłam zamówić krem na noc z tej samej linii i nie żałuję!Date published: 2020-01-06
