SEPHO

Pędzel Pro #90 - Pędzel do rozświetlacza

0 opinie
Pędzel Pro #90 - Pędzel do rozświetlacza
119,00 zł (1)
Ten wegański* pędzel, zaprojektowany z wykorzystaniem całej wiedzy Sephora PRO, jest idealnym Zobacz więcej

119,00 zł (1)
WYŁĄCZNOŚĆ

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
615962
3ZA2

Promocja obowiązuje od 01.12.2023r. do 11.12.2023r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do zakupu 3 produktów marki Sephora Collection w cenie 2. Zniżka nalicza się na najtańszy produkt w koszyku. Oferta obowiązuje z kodem: 3ZA2. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 07.12.2023 r. do 10.12.2023 r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -20% na zapachy i zestawy zapachowe przy ich zakupie za min. 299 zł. Oferta nie dotyczy marek Kayali oraz Baobab. Oferta obowiązuje z kodem: XMAS20. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Produkt charytatywny Dyfuzor marki Sephora Collection nie podlega rabatowaniu. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

 • tab description Opis

  Ten wegański* pędzel, zaprojektowany z wykorzystaniem całej wiedzy Sephora PRO, jest idealnym sprzymierzeńcem do łatwego nakładania rozświetlacza.


  Zalety:

  Profesjonalny pędzel, który jest łatwy w użyciu.

  Niezwykle miękkie włosie dla wygodnej aplikacji.

  Pędzel zaprojektowany z bardziej odpowiedzialnym podejściem: papier w etui i drewno w rączce pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a siatka ochronna może być używana do przenoszenia i przechowywania pędzla.


  Dlaczego go kochamy?

  Zaprojektowany z włosia z włókien syntetycznych, ten pędzel PRO ma okrągłą, precyzyjną główkę do nakładania wszystkich tekstur: rozświetlających pudrów, płynów, kremów i sztyftów.

  Tworzy strefy rozświetlenia na twarzy, zapewniając naturalny, równomierny efekt.


  *Wegański: włosie wykonane z włókien syntetycznych

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Pro tip: uśmiech - rozświetlacz należy nakładać na szczyt kości policzkowych.


  1. Za pomocą pędzla nabierz odrobinę produktu.

  2. Umieść pędzel do rozświetlacza na szczycie kości policzkowych i przeciągnij nim w górę i w dół. Powtórz ruch na łuku brwiowym i łuku kupidyna, aby stworzyć punkty światła.

  3. Dobrze rozetrzyj.


  Aby zachować skuteczność pędzla do makijażu, należy pamiętać o regularnym czyszczeniu go specjalnym środkiem do czyszczenia pędzli w sprayu po każdym użyciu, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

Witaj w Sephora Collection! Jesteśmy tu, żeby Cię zainspirować; odkryj nasze tysiące kolorów, wykończeń i efektów. Bądź kim tylko chcesz być, definiuj swoje własne piękno i co najważniejsz, kochaj to co widzisz :) Baw się i udostępniaj z #sephoracollection