APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

RESISTANCE Maska Extentioniste

279,00  zł

139,50 zł / 100ml

200ml139,50 zł / 100ml

KERASTASE

RESISTANCE Maska Extentioniste

279,00 zł

200ml139,50 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Maska wzmacniająca dla pięknych długich włosów przeznaczony do pielęgnacji włosów osłabionych, dla osiągnięcia długich włosów. Wzmacnia długości i końce włosów.* Sprawia, że włosy są bardziej jednolite, nawet na cienkich końcach. Zawiera KOMPLEKS CREATINE R połączenie kreatyny i ceramidu dla wzmocnienia wewnętrznej struktury i przywrócenia idealnego stanu włókna włosa oraz KWAS MALEINOWY: niewielkie cząsteczki, które wnikają we włókno włosa, dla wsparcia wzmacniającego działania i domykania łusek włosów. *Test instrumentalny przy zastosowaniu Kąpieli Extentioniste oraz Maski Extentioniste.

Opinie

4.4/5

(42 Opinie)

Wszystko (43)

(32)

(3)

(2)

(1)

(5)

  • 29 wrz 2026

    mnl02

    Potwierdzony zakup

    Hair Thinning

    After using this product once a week for the past few weeks, I noticed a significant increase in hair shedding on wash days,...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 sie 2026

    Amira

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Good

    This hair mask leaves my hair feeling softer, smoother and healthier. It helps improve the look and feel of damaged hair

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 43

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com