APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Instant Reset – Mini żel-krem regenerujący na noc z niacynamidem

125,00  zł

416,67 zł / 100ml

30 ml416,67 zł / 100ml

FENTY SKIN

Instant Reset – Mini żel-krem regenerujący na noc z niacynamidem

125,00 zł

30 ml416,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    Wieczorny rytuał pielęgnacyjny, który pozwala cieszyć się piękną skórą po przebudzeniu! Efekty, jak po najlepiej przespanej nocy: skóra zyskuje pełniejszy wygląd, pory są wygładzone, a przebarwienia i drobne zmarszczki mniej widoczne. Skóra jest ożywiona i nawilżona.

    – Pomaga poprawiać wygląd porów w zaledwie 1 tydzień
    – Co noc rozświetla i ujednolica cerę
    – Oleje z melona kalahari i baobabu dogłębnie nawilżają skórę przez całą noc
    – Ujędrnia skórę i poprawia wygląd zmarszczek od razu po zastosowaniu i w miarę upływu czasu
    – Ten lekki, a zarazem bogaty krem-żel dogłębnie nawilża wszystkie rodzaje skóry
    – Skóra jest ujędrniona i bardziej elastyczna już po 1 tygodniu stosowania
    – Czysty, świeży zapach apetycznych kwiatów i owoców tropikalnych

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.5/5

(162 Opinie)

Wszystko (163)

(132)

(13)

(2)

(2)

(14)

  • 28 wrz 2026

    Paris E.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Love This!!!!

    Been ordering for 3 yrs now and my skin is awesome. I love this for my night moisturizer.

    Pierwotnie opublikowane na fentybeauty-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 25 wrz 2026

    Talisha B.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Instant Reset brightening

    Bomb, very hydrating! My skin is glowing per family! Sister noticed my new skin regimen. I Love Fenty! Finally found a produ...

    Pierwotnie opublikowane na fentybeauty-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 163

ODKRYJ MARKĘ FENTY SKIN

Pielęgnacja Fenty Skin, inspirowana stylem życia Rihanny, sprawdza się w przypadku wszystkich typów skóry, daje niesamowite uczucie komfortu i sprawia, że czujesz się dobrze. To produkty dla każdego, nawet dla facetów.

Dołącz do nowej kultury pielęgnacji skóry!

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com