APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Fat Water Milky - Nawilżająca Mleczna Esencja Tonizująca

165,00  zł

110,00 zł / 100ml

150 ml110,00 zł / 100ml

FENTY SKIN

Fat Water Milky - Nawilżająca Mleczna Esencja Tonizująca

165,00 zł

150 ml110,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    To połączenie toniku i esencji jest idealne dla osób szukających intensywnego nawilżenia - jego gęsta, mleczna konsystencja jest pełna składników pielęgnujących.

    - Wzmacnia barierę nawilżenia skóry
    - Natychmiast odświeża, koi i uspokaja bez wysuszania
    - Odżywia, nawilża i kondycjonuje skórę
    - Pomaga skórze regenerować się po stresie
    - Zmniejsza widoczność porów i wyrównuje koloryt
    - Z lekkim, świeżym zapachem inspirowanym tropikalnymi owocami i kwiatami

    ✔ Tamaryndowiec + kwas hialuronowy: Nawilżające polisacharydy, które wypełniają skórę
    ✔ Mineralne PCA: Wiążą wilgoć i wzmacniają barierę skóry
    ✔ Pantenol: Nawilża i wzmacnia
    ✔ Niacynamid: Rozjaśnia i wyrównuje koloryt
    ✔ Witamina E: Chroni przed czynnikami zewnętrznymi
    ✔ Ekstrakty z wiśni Barbados, melona Kalahari i zielonej herbaty: Odżywiają i zmiękczają skórę

    Dla wszystkich typów skóry. Wegański, bez glutenu i przyjazny środowisku.

    Ograniczone opakowanie - bez pudełka i folii.
    Butelka i nakrętka nadają się do recyklingu.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.4/5

(592 Opinie)

Wszystko (592)

(413)

(87)

(30)

(28)

(34)

  • 22 wrz 2026

    Carolyn A.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    This product is a perfect

    This product is a perfect pairing to my daily facial routine. My skin feels fantastic after applying this hydrating Milky to...

    Pierwotnie opublikowane na fentybeauty-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 18 wrz 2026

    Ann K.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Love it

    This is a fantastic and hydrating milky toner. I love it so much.

    Pierwotnie opublikowane na fentybeauty-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 592

ODKRYJ MARKĘ FENTY SKIN

Pielęgnacja Fenty Skin, inspirowana stylem życia Rihanny, sprawdza się w przypadku wszystkich typów skóry, daje niesamowite uczucie komfortu i sprawia, że czujesz się dobrze. To produkty dla każdego, nawet dla facetów.

Dołącz do nowej kultury pielęgnacji skóry!

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com