SEPHORA COLLECTION
  • Wyłączność

HYDRATE - Odżywcze masełko do ciała z masłem shea

95,00  zł

23,75 zł / 100ml

400 ml23,75 zł / 100ml

SEPHORA COLLECTION

HYDRATE - Odżywcze masełko do ciała z masłem shea

95,00 zł

400 ml23,75 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Skóra naturalnie składa się w około 70% z wody. Osłabiona bariera skórna powoduje zwiększoną, nieodczuwalną utratę wody, co prowadzi do odwodnienia i dyskomfortu.Łączące w sobie bogactwo i lekkość masełko do ciała nawilża skórę przez 48 godzin. Nawadnia skórę i odbudowuje barierę ochronną skóry.



    – Rodzaj skóry: sucha, normalna, tłusta, mieszana, wrażliwa.

    - Konsystencja: rozpływający się balsam.

    - Substancja czynna: Masło shea.



    Masełko do ciała, które odżywia, łagodzi i regeneruje



    Odżywcze masełko do ciała o rozpływającej się i przyjemnej konsystencji, wzbogacone masłem shea, redukuje uczucie ściągnięcia i intensywnie nawilża. Już od pierwszego użycia skóra jest gładsza, ukojona i bardziej elastyczna. Dzień po dniu skóra jest zregenerowana i nabiera piękniejszego wyglądu.



    Efekty:

    Nawilżenie 48 godz. (1)

    Gładsza skóra: +32% (2)

    Miększa skóra: +34% (2)


    (1) Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 41 osób, 48 godzin po zastosowaniu. Pomiar instrumentalny.

    (2) Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 43 osób po jednym zastosowaniu. Ocena kliniczna punktacyjna.



    Wzbogacone w masło shea

    Masło shea jest bogate w kwasy tłuszczowe i znane jest ze swoich właściwości uzupełniających lipidy i ochronnych. Podstawą tego zabiegu jest utrzymanie nawilżenia przez 48 godzin. Nadaje masełku do ciała rozpływającą się konsystencję, która natychmiast otula skórę, zapewniając uczucie komfortu.



    Zalety odżywczego masełka do ciała SEPHORA COLLECTION

    - 96% składników pochodzenia naturalnego.

    - Bogata formuła o lekkiej konsystencji.

    - Formuła testowana w 100% na skórze wrażliwej.

Opinie

3.9/5

(194 Opinie)

Wszystko (195)

(121)

(18)

(12)

(9)

(35)

  • 21 wrz 2026

    Bb

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 16 wrz 2026

    BethanyS

    Opinia testera

    Mediocre

    It is okay but not amazing. Diddnt do anything in particular for my skin. A little goes a long way as it takes a little whil...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 195

ODKRYJ MARKĘ
SEPHORA COLLECTION

Witaj w Sephora Collection! Jesteśmy tu, żeby Cię zainspirować; odkryj nasze tysiące kolorów, wykończeń i efektów. Bądź kim tylko chcesz być, definiuj swoje własne piękno i co najważniejsz, kochaj to co widzisz :) Baw się i udostępniaj z #sephoracollection

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com