APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
DIOR

Hydra Life Creme Sorbet Intense - Krem do twarzy

249,00  zł

498,00 zł / 100ml

50 ml498,00 zł / 100ml

DIOR

Hydra Life Creme Sorbet Intense - Krem do twarzy

249,00 zł

345,00 zł

50 ml498,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nawilżający krem Dior Hydra Life Intense Sorbet Creme odżywia skórę i łagodzi uczucie dyskomfortu. Jego formuła, stworzona w 93%* ze składników pochodzenia naturalnego, sprawia, że jest to pielęgnacja skóry twarzy łącząca naturalność ze skutecznością.

    * Wartość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 oraz ISO 16128-2. W tym zawartość procentowa wody. Pozostałe 7% składników odpowiada za trwałość i stabilność formuły oraz wrażenia sensoryczne.

Opinie

4/5

(13 Opinie)

Wszystko (13)

(9)

(1)

(0)

(0)

(3)

  • 23 wrz 2026

    Paulina

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Uwielbiam ten krem

    Bardzo fajny i lekki krem na dzień. Używam wraz z tonikiem i serum tej samej serii. Idealny pod makijaż nic się nie roluje.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 02 sty 2026

    KaRó

    35 do 44

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Super

    Produkt ma świetną konsystencję i dobrze się wchłania

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 13

ODKRYJ MARKĘ
DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość, taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com