APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
DIOR

Hydra Life Creme Sorbet Fraicheur - Krem do twarzy

345,00 zł

690,00 zł / 100ml

50 ml690,00 zł / 100ml

DIOR

Hydra Life Creme Sorbet Fraicheur - Krem do twarzy

345,00 zł

50 ml690,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nawilżający krem Dior Hydra Life Fresh Sorbet Creme zapewnia skórze nawilżenie, świeżość i komfort. Formuła stworzona w 95%* ze składników pochodzenia naturalnego.

    * Wartość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 oraz ISO 16128-2. W tym zawartość procentowa wody. Pozostałe 5% składników odpowiada za trwałość i stabilność formuły oraz wrażenia sensoryczne.

Opinie

3.5/5

(18 Opinie)

Wszystko (18)

(7)

(5)

(0)

(2)

(4)

  • 16 wrz 2026

    Catherine

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Great skin cream

    I have used this moisturiser for over 20 years and look how it leaves my skin super smooth and hydrated

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 04 wrz 2026

    Adriana

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Lekki

    Jest lekki

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 18

ODKRYJ MARKĘ
DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość, taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com