Gucci Guilty Pour Femme - Woda perfumowana

799,00 zł

532,67 zł / 100ml

150 ml532,67 zł / 100ml

GUCCI

Gucci Guilty Pour Femme - Woda perfumowana

799,00 zł

150 ml532,67 zł / 100ml

TWÓJ PREZENT

Opaska na oczy w prezencie przy zakupie dowolnego zapachu marki Gucci o poj. min. 50 ml!

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    CELEBROWANIE WYZWOLENIA

    Nowy rozdział historii zapachów Gucci Guilty upaja wyobrażeniem mężczyzn i kobiet, którzy są autentycznie wyzwoleni. Nowoczesna deklaracja wyrażania siebie i odwagi wybrzmiewa mocno w nowym stwierdzeniu #ForeverGuilty.


    Nowy zapach Gucci Guilty dla kobiet odradza się jako orientalno-kwiatowa kompozycja, nadając oryginalnej wodzie toaletowej intensywność i szlachetność. W intensywnej i wyrafinowanej wodzie perfumowanej promieniują i dominują aromaty mandory, różowego pieprzu, bzu i paczuli. Nuta głowy oferuje cytrusową nutę mandory – owocu występującego na śródziemnomorskiej wyspie Cypr, złagodzonego naturalną bergamotką i różowym pierzem. Serce definiuje nowy, złożony charakter kompozycji. Bez skontrastowany z nutami róży i fiołka i połączony z olejkiem geranium, tworzy zniuansowany i oryginalny kwiatowy bukiet. Zapach określa intensywna naturalna kompozycja olejków paczulowych, serca paczuli i olejku paczulowego, uzyskanego na drodze mikrodestylacji, w połączeniu z nutami ambrowymi, które tworzą długo wybrzmiewająca aurę.

Opinie

4.5/5

(773 Opinie)

Wszystko (943)

(635)

(190)

(80)

(24)

(14)

  • 15 wrz 2026

    MelissaM

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Gucci Guilty

    This is a drag and clean woody citrus scent with a smooth warm spicy edge. It’s great versatile wears and can carry you into...

    Pierwotnie opublikowane na influenster.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 16 sie 2026

    SajaniG

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Long lasting perfume smell Long lasting perfume smell

    This perfume makes you feel so sexy when you wear it. The scent is intense and definitely turns heads. I love wearing this p...

    Pierwotnie opublikowane na influenster.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 943

ODKRYJ MARKĘ
GUCCI

Gucci, luksusowy dom mody, w 1970 roku wkroczył w świat zapachów, wyróżniając się wyrafinowanymi i kuszącymi kompozycjami.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com