APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Glow Deep Serum: Rice + Alpha Arbutin - Równomierna i promienna cera

75,00  zł

250,00 zł / 100ml

30 ml250,00 zł / 100ml

BEAUTY OF JOSEON

Glow Deep Serum: Rice + Alpha Arbutin - Równomierna i promienna cera

75,00 zł

30 ml250,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Serum przeznaczone jest do skóry z problemami pigmentacyjnymi i osób z niejednolitą cerą. Dzięki zawartości 68% wody z otrębów ryżowych i 2% alfa arbutyny, pomaga poprawić cerę, zapewniając jej bardziej promienny i zdrowszy wygląd. Zapobiega powstawaniu melaniny spowodowanej promieniami UV i poprawia wygląd partii skóry z przebarwieniami.

Opinie

4.4/5

(161 Opinie)

Wszystko (162)

(105)

(39)

(8)

(2)

(8)

  • 25 wrz 2026

    ShaniPerry

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Breakouts!!!!!!

    I do not recommend it, especially if you have acne-prone skin. I tried this to lighten my acne blemishes. But this did not d...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 22 wrz 2026

    wikwys

    18 do 24

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    super serum mega nawilżające i rozświetlające

    Zawsze wracam do tego serum, kocham koreańskie kosmetyki i pielęgnację, bardzo polecam

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 162

Odkryj markę
BEAUTY OF JOSEON

Beauty of Joseon to marka, która bazuje na tradycyjnej i ponadczasową koreańskiej pielęgnacji skóry w nowoczesny sposób, wykorzystując naturalne składniki. Łączy Hanbang (tradycyjną koreańską medycynę roślinną) ze skutecznymi, modnymi składnikami, tworząc produkty, które sublimują skórę, czyniąc ją zdrowszą i bardziej promienną.

ODKRYJ PIĘKNO MARKI JOSEON

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com