APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

GENESIS HOMME Zwiększająca grubość Kąpiel Bain De Masse

159,00  zł

63,60 zł / 100ml

250ml63,60 zł / 100ml

KERASTASE

GENESIS HOMME Zwiększająca grubość Kąpiel Bain De Masse

159,00 zł

250ml63,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Genesis Bain de masse Epaississant marki Kerastase to porgubiająca kąpiel do włosów osłabionych i wypadających, zwiększająca ich ogólną masę.

Opinie

4.7/5

(170 Opinie)

Wszystko (170)

(132)

(29)

(6)

(1)

(2)

  • 26 wrz 2026

    juwa

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Ponad rok


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 28 sty 2026

    Mint

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    My man’s fave

    My man has thin and fine hair. It often falls flat with no styling, but he is raving about this shampoo and how full it feel...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na kerastase.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 170

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com