• Nowość

Face Setter - Długotrwały hybrydowy spray utrwalający

119,00  zł

238,00 zł / 100ml

Clear (50 ml)238,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

REFY

Face Setter - Długotrwały hybrydowy spray utrwalający

119,00 zł

Clear (50 ml)238,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Co to jest:
    Lekka i delikatna mgiełka, która zapewnia świeże i świetliste wykończenie bez uczucia lepkości, wzbogacona o składniki pielęgnujące skórę i stworzona z myślą o utrwaleniu makijażu.

    Jak to działa:
    Jej odporna na ciepło formuła została stworzona, aby utrwalać makijaż przez cały dzień, przywracać mu blask i go odświeżać. Face Setter jednocześnie zapewnia nawilżenie i pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry.

    Konsystencja i wykończenie:
    Delikatna mgiełka pozwala harmonijnie scalić makijaż, pozostawiając nieklejące wykończenie, jednocześnie nadając skórze blask i świetlistość.

    Najważniejsze składniki i korzyści:
    Kwas poliglutaminowy: pomaga natychmiast nawilżyć i ujędrnić skórę.
    Arginina: pomaga poprawić jędrność i nawilżenie oraz wspiera barierę ochronną skóry.
    Olejek z babassu: pomaga odżywić i nawilżyć skórę.

Opinie

4.2/5

(18 Opinie)

Wszystko (20)

(14)

(2)

(1)

(1)

(2)

  • 09 wrz 2026

    Nikola

    16 do 17

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    Polecam

    Polecam

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 07 wrz 2026

    agja

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 20

ODKRYJ MARKĘ
REFY

REFY to marka założona przez kobiety, Jess Hunt oraz Jennę Meek, pragnące wnieść lekkość do codziennego makijażu i wydobyć naturalną pewność siebie. REFY upraszcza codzienną pielęgnację bez kompromisów w zakresie efektów, tworząc wielofunkcyjne produkty o wysokiej skuteczności, które zapewniają naturalny efekt bez wysiłku.

ODKRYJ REFY

Na przykład: name@example.com