APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Hydro Grip - Mgiełka utrwalająca i odświeżająca w formacie podróżnym

95,00  zł

190,00 zł / 100ml

50 ml190,00 zł / 100ml

MILK MAKEUP

Hydro Grip - Mgiełka utrwalająca i odświeżająca w formacie podróżnym

95,00 zł

50 ml190,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Dwufazowa mgiełka utrwalająca i odświeżająca, która utrzymuje makijaż do 12 godzin, nawilża skórę i zapewnia jej widoczny i lekki blask. 


    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.3/5

(46 Opinie)

Wszystko (46)

(27)

(10)

(5)

(2)

(2)

  • 14 wrz 2026

    juno

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 06 wrz 2026

    Basia

    16 do 17

    Opinia testera

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 46

ODKRYJ MARKĘ
MILK MAKEUP

Od nagradzanej kolekcji Hydro Grip po bestsellerowe sztyfty – tworzymy kosmetyki, które podkreślą Twój styl zawsze, wszędzie i na Twój własny sposób.

ODKRYJ MILK MAKEUP

Na przykład: name@example.com