Enchanting Eyes Set – Zestaw do makijażu oczu
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 17.11.2025r. do 25.11.2025r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na produkty do makijażu, przy ich zakupie za min. 129 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BLACK. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Produkt charytatywny Lampka nie podlega rabatowaniu. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. Oferta dostępna wyłącznie dla członków Sephora Unlimited lub przy zapisie do klubu.
-
Opis
Zobacz więcejW zestawie:
- THE PROFESSIONALL MASCARA (16 ml): trwały tusz do rzęs z dwustronną szczoteczką, która mocno zwiększa objętość i unosi rzęsy.
- AQUA RESIST COLOR PENCIL (0,5 g): trwały eyeliner, odporny na wodę, pot i rozmazywanie.
Ten zestaw w edycji limitowanej zawiera nasze dwa kultowe produkty do makijażu oczu: eyeliner Aqua Resist Color Pencil i tusz do rzęs The Professionall. Ten zestaw będzie upiększał spojrzenie przez 24 godziny.Wchodzi on w skład naszej kolekcji HOLIDAY DREAM ON i zawiera ulubione produkty Make Up For Ever naszych klientek.Kod produktu: 735198
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
MAKE UP FOR EVER to zespół profesjonalnych makijażystów, którzy tworzą produkty makijażowe dla każdego. Jesteśmy pasjonatami różnorodności i indywidualności, zachęcamy wszystkich do podkreślenia swojej wyjątkowości, ważne są dla nas Twój komfort i dobre samopoczucie. Akademie Makijażu MAKE UP FOR EVER co roku kończy 1300 studentów, którzy są naszymi ambasadorami w swoich lokalnych społecznościach.
MAKE UP FOR EVER tworzymy zespół, TWÓJ zespół, każdy jest dla nas ważny.
make up for ever
Enchanting Eyes Set – Zestaw do makijażu oczu