APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Deodorant - Dezodorant o zapachu neroli i bazylii

99,00  zł

132,00 zł / 100g

75 g132,00 zł / 100g

SALT AND STONE

Deodorant - Dezodorant o zapachu neroli i bazylii

99,00 zł

75 g132,00 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Wielokrotnie nagradzany dezodorant bez aluminium, opracowany tak, aby zapewniać 48-godzinną ochronę. Prebiotyki pomagają neutralizować nieprzyjemne zapachy, a ekstrakty z alg nawilżają skórę.

    Nuty zapachowe:
    Zapach neroli i bazylii nawiązuje do świeżych, ziemistych aromatów ogrodu warzywnego wiosną. Neroli i włoska bergamotka otwierają zapach świeżymi, przejrzystymi nutami cytrusów, które płynnie przechodzą w kwiatowo-drzewne serce bazylii i lawendy. Bogaty i łagodny zapach tuberozy nadaje kompozycji głębi. Ten kojący zapach roztacza nuty zielonego cyprysu, liścia shiso oraz wielowymiarowego eukaliptusa.

    Nuty:
    Głowy – neroli, włoska bergamotka
    Serca – bazylia, tuberoza, lawenda francuska
    Bazy – cyprys, eukaliptus, liść shiso

    Główne składniki:
    Prebiotyki – naturalne fermenty, które pomagają przywrócić równowagę mikrobiomu skóry, często zaburzoną przez nadmierne pocenie się i intensywną aktywność, zapewniając optymalny poziom bakterii.
    Antyoksydanty – pomagają chronić skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i działają kojąco.
    Spirulina – pomaga łagodzić i regenerować skórę po ekspozycji na działanie czynników atmosferycznych.
    Niacynamid – znany również jako witamina B3; wspomaga barierę skórną i pomaga wizualnie poprawić teksturę skóry.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.5/5

(5821 Opinie)

Wszystko (5841)

(4643)

(488)

(254)

(176)

(280)

  • 29 wrz 2026

    Autumn L.

    Kobieta

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Obsessed

    I’m completely obsessed with this deodorant. The scent is SO good — fresh, luxe, and not overpowering — and it actually last...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na Salt & Stone


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 28 wrz 2026

    Mary R.

    Kobieta

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Soft, fresh and fragrant odor neutralizer

    This deodorant is soft and fresh—it is a gentle scent that neutralizes any underarm body odor resulting from stress.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na Salt & Stone


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 5841

ODKRYJ MARKĘ
SALT & STONE

Stosuj dezodorant bez aluminium, aby cieszyć się ochroną przez 48 godzin, a następnie stwórz swój rytuał zapachowy dzięki żelowi pod prysznic, mgiełce i innym produktom.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com