APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Dezodorant w sztyfcie Słodki Monoi — 48-godzinna ochrona

62,00  zł

124,00 zł / 100g

Słodycz monoi (50g)124,00 zł / 100g

RESPIRE

Dezodorant w sztyfcie Słodki Monoi — 48-godzinna ochrona

62,00 zł

Słodycz monoi (50g)124,00 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Sprawdzony 48-godzinny dezodorant w sztyfcie do wielokrotnego napełniania o zapachu Słodkiego Monoi! Dzięki działaniu antyzapachowemu oraz silnym aktywnym antybakteryjnym składnikom i działaniu przeciwwilgociowemu, zapewnionemu przez proszek celulozowy, jesteś pod ochroną przez 48 godzin. Nasza pielęgnacyjna, w 100% naturalna formuła z łatwością rozprowadza się pod pachami i pozwala skórze oddychać, szanując naturalny proces pocenia się. Wszystko w opakowaniach wielokrotnego użytku o optymalnej ergonomii, idealnie dopasowujących się do kształtu pach.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.9/5

(10 Opinie)

Wszystko (10)

(9)

(1)

(0)

(0)

(0)

  • 11 wrz 2026

    talkatalka

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Ulubiony

    Bardzo przyjemny zapach i świetna, wygodna formuła, która dobrze sprawdza się na co dzień. Skutecznie chroni przed nieprzyje...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 31 sie 2026

    Yuliya

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Dobrze

    Łatwo nakłada się. Przyjemnie pachnie po nałożeniu, ale później tego zapachu nie czuję. Działa. Będę kupować.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 10

ODKRYJ MARKĘ
RESPIRE

W Respire jesteśmy zafascynowani niezwykłymi funkcami, jakie pełni skóra: może ona być tarczą, środkiem nawilżającym, termoregulatorem i opatrunkiem. Nasze dezodoranty, o udowodnionej skuteczności przez cały dzień, codziennie, chronią ponad milion zadowolonych klientów. Formuła bez aluminium i alkoholu, wykonana w 99% z naturalnych składników, dba o skórę i środowisko. Podążając za ich sukcesem, opracowaliśmy gamę produktów do pielęgnacji skóry bez kontrowersyjnych składników, aby towarzyszyć magii Twojej skóry każdego dnia.

ODKRYJ MARKĘ

Na przykład: name@example.com