APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

CURL MANIFESTO Nawilżająca kąpiel

159,00  zł

63,60 zł / 100ml

250ml63,60 zł / 100ml

KERASTASE

CURL MANIFESTO Nawilżająca kąpiel

159,00 zł

250ml63,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nawilżająca i kremowa Kąpiel do falowanych, kręconych i supełkowych włosów. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy oraz intensywnie nawilża fale oraz loki dla wyjątkowej miękkości.

Opinie

4.4/5

(376 Opinie)

Wszystko (376)

(248)

(81)

(18)

(11)

(18)

  • 04 wrz 2026

    Ania

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Super

    Idealny do kręconych suchych włosów. Bardzo wydajny i pięknie pachnie.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 sie 2026

    Zosia

    18 do 24

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    polecajka

    Włosy są miękkie, bardziej zdefiniowane i mniej się puszą. U mnie najlepiej sprawdza się przy stylizacji, choć do częstego m...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 376

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com