APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Curl Expression serum

245,00  zł

272,22 zł / 100ml

90ml272,22 zł / 100ml

L'Oréal Professionnel

Curl Expression serum

245,00 zł

90ml272,22 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Serum zwiększające objętość włosó kręconych. Stymuluje wzrost włosów i łagodzi objawy łysienia.

Opinie

5/5

(1 Opinie)

Wszystko (1)

(1)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 15 wrz 2026

    klła

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Super

    Bardzo fajne serum, korzystam z całej serii curl expression i włosy są super oraz pięknie pachną

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 1 opinie z 1

ODKRYJ MARKĘ
L'OREAL PROFESSIONNEL

Od 1909 r. łączy naukę z wiedzą mistrzów fryzjerstwa. Najbardziej zaawansowane technologie, ekspercka pielęgnacja i spektakularne efekty dla Twoich włosów.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com