APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

RESISTANCE Cement odbudowujący

189,00  zł

94,50 zł / 100ml

200ml94,50 zł / 100ml

KERASTASE

RESISTANCE Cement odbudowujący

189,00 zł

200ml94,50 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odbudowująca odżywka przeciw łamaniu się włosów, aby przywrócić wewnętrzną siłę włosom osłabionym na skutek działań mechanicznych. Produkt zawiera wyjątkowe połączenie trzech składników aktywnych, które intensywnie wnikają we włókno włosów, aby wzmocnić efekt odbudowy. Włosy są wzmocnione i odżywione. Przeciwdziała łamliwości włosów. Zawiera kompleks VITA-CIMENT®: • Pro-Keratyna: białko zbliżone działaniem do keratyny, odbudowuje włosy. • Ceramid: dla uzupełnienia materiału budulcowego włosów. EKSTRAKT Z ROŚLINY REZUREKCYJNEJ: znany ze swoich właściwości regeneracyjnych.

Opinie

4.5/5

(420 Opinie)

Wszystko (420)

(296)

(75)

(19)

(11)

(19)

  • 12 wrz 2026

    Anna

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Uwielbiam

    Włosy po użyciu tego produktu są wygładzone i mięciutkie.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 02 wrz 2026

    Ewgo

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Polecam

    Pięknie odbudowuje włosy. Polecam.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 420

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com