APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

CHROMA ABSOLU Serum termiczne do włosów koloryzowanych

199,00  zł

132,67 zł / 100ml

150ml132,67 zł / 100ml

KERASTASE

CHROMA ABSOLU Serum termiczne do włosów koloryzowanych

199,00 zł

150ml132,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Serum antyoksydacyjne, chroniące przed wysoką temperaturą i przeciwdziałające puszeniu się włosów

Opinie

4.5/5

(466 Opinie)

Wszystko (466)

(307)

(104)

(28)

(12)

(15)

  • 19 wrz 2026

    Anna

    Opinia testera

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 02 wrz 2026

    VaneI74

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    The absolute best for helping detangle hair and helps avoid frizzy hair! It’s part of my routine every time I wash and condi...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 466

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com