APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Chloé - Perfumowany balsam do ciała

255,00  zł

127,50 zł / 100ml

200 ml127,50 zł / 100ml

CHLOÉ

Chloé - Perfumowany balsam do ciała

255,00 zł

200 ml127,50 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.
    Pomysłowa, pewna siebie, niepowtarzalna – taka jest kobieta Chloé. Jej zapach jest niezwykle świeży i kobiecy.
    W zapachu Chloé lekka słodycz łączy się z korzenną siłą, tworząc bardzo świeżą i kobiecą kompozycję. Klasyczny aromat róży, uzyskany z aksamitnego wnętrza kwiatu, połączono z delikatnymi nutami peonii i lychee tworząc woń o lekkim i uwodzicielskim charakterze.

Opinie

4.6/5

(54 Opinie)

Wszystko (54)

(42)

(8)

(2)

(1)

(1)

  • 09 wrz 2026

    ANTO

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    ciekawy

    Lekki i przyjemny balsam, który dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny zapach Chloé.


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 19 lip 2025

    Wikaa.21

    18 do 24

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Pięknie pachnie

    Mam zestaw perfum i balsam, oba pachną przepięknie kobieco a zapach dość długo utrzymuje się na ciele. Zdecydowanie polecam

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 54

ODKRYJ MARKĘ
CHLOÉ

Chloé to luksusowy francuski dom mody założony w 1952 przez Gaby Aghion – paryżankę urodzoną w Egipcie, która zrewolucjonizowała modę, wprowadzając luksusowe ubrania, uwalniające kobiety od formalnych strojów swojej epoki. Była wizjonerką i wierzyła w kobiecą swobodę. Dziś wizja wolności i lekkości jest kontynuowana pod kierownictwem kreatywnym Chemeny Kamali.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com