• Nowość

Butta Drop Guava Getaway - Nawilżający puszysty krem do ciała z olejkiem

189,00  zł

94,50 zł / 100ml

200 ml94,50 zł / 100ml

FENTY SKIN

Butta Drop Guava Getaway - Nawilżający puszysty krem do ciała z olejkiem

189,00 zł

200 ml94,50 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 29 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    W tym sezonie kultowy zapach gujawy powraca w edycji limitowanej!

    Soczysty, owocowy i słoneczny zapach z nutami różowej gujawy, wody kokosowej i świeżej gardenii.

    Gęsty, bogaty i niezwykle luksusowy kosmetyk nawilżający do ciała, który otula skórę miękkością i natychmiast podwaja poziom jej nawilżenia. Zanurz się w tej odżywczej, puszystej formule na bazie olejków, zawierającej niemal 25% bogatych maseł, regenerujących olejków tropikalnych i dobroczynnych ekstraktów.

    • Natychmiast podwaja poziom nawilżenia skóry
    • Natychmiastowo i długotrwale poprawia elastyczność skóry
    • Natychmiast regeneruje i przywraca intensywne nawilżenie, a także utrzymuje je przez długi czas
    • Skóra staje się gładsza i bardziej miękka już po 1 tygodniu
    • Pozostawia skórę promienną i zdrowo wyglądającą, bez uczucia lepkości
    • Przywraca skórze blask dzięki bogatej w antyoksydanty wiśni barbadoskiej

    ✔ 7 luksusowych olejków: z melona kalahari, hibiskusa (sorrel), baobabu, słonecznika, otrębów ryżowych, kokosa i jojoby, które odżywiają skórę i nadają jej naturalny blask
    ✔ Masło shea: pomaga intensywnie odżywić skórę i odbudować barierę hydrolipidową
    ✔ Masło z mango: ma właściwości antyoksydacyjne przywracające skórze elastyczność
    ✔ Gliceryna: silnie nawilżający składnik, który przyciąga i zatrzymuje wilgoć w skórze

    Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Produkt wegański, nietestowany na zwierzętach, bez glutenu.

    Ochronne opakowanie zewnętrzne zostało wykonane z materiałów z certyfikatem FSC i nadaje się do recyklingu. Certyfikat FSC gwarantuje, że materiał naszych pudełek pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

    Słoiczek wykonano w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego (PCR).

    Po zużyciu produktu wykorzystaj (i wydobądź!) ostatnie resztki kremu, a następnie wypłucz słoiczek. Słoiczek i pokrywkę oddaj do recyklingu.

    Słoiczek i pokrywka nadają się do recyklingu w zależności od przepisów obowiązujących w danym regionie; sprawdź lokalne wytyczne w swojej okolicy.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (1145)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 26 wrz 2026

    pinklover123

    Potwierdzony zakup

    New staple

    This body butter is NO joke. i’m not someone who likes to spend to much money on body care especially if I know i may not be...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 22 wrz 2026

    SJ228

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    All time favorite body cream!! Very moisturizing and easy to layer with scented oils and perfume.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1145

ODKRYJ MARKĘ FENTY SKIN

Pielęgnacja Fenty Skin, inspirowana stylem życia Rihanny, sprawdza się w przypadku wszystkich typów skóry, daje niesamowite uczucie komfortu i sprawia, że czujesz się dobrze. To produkty dla każdego, nawet dla facetów.

Dołącz do nowej kultury pielęgnacji skóry!

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com