APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

Balance Mode Shine Control Weightless Moisturizer - Fluid nawilżający

135,00  zł

168,75 zł / 100ml

80 ml168,75 zł / 100ml

LANEIGE

Balance Mode Shine Control Weightless Moisturizer - Fluid nawilżający

135,00 zł

80 ml168,75 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Ujednolicona cera i widocznie zwężone pory bez tłustego filmu. Ten lekki niczym powietrze fluid nawilżający pomaga zrównoważyć nadmiar sebum, zmniejszyć widoczność porów i kontrolować błyszczenie, zapewniając cerze komfort przez cały dzień. Formuła stworzona dla cery mieszanej i tłustej nawilża skórę, jednocześnie pomagając utrzymać równowagę między poziomem sebum a nawilżeniem, co zapewnia świeżą, jednolitą i zdrowo wyglądającą cerę.

    Za co go lubimy?
    Jego płynna i ultralekka konsystencja natychmiast wtapia się w skórę, nie pozostawiając tłustego filmu. Stworzony na bazie wody ryżowej, zapewnia świeże nawilżenie, pomagając jednocześnie regulować nadmiar sebum. Skóra natychmiast wydaje się miękka, gładsza i odzyskuje równowagę. Błyszczenie jest widocznie pod kontrolą, pory stają się mniej widoczne, a skóra pozostaje nawilżona i pełna komfortu przez cały dzień, bez uczucia ciężkości czy lepkości.

    Działanie potwierdzone w badaniach klinicznych:
    • Poprawa równowagi między poziomem sebum a nawilżeniem o 77,46% po 4 tygodniach*
    • Poprawa stanu bariery nawilżenia skóry o 41% po 1 godzinie*
    • Poprawa sprężystości i elastyczności skóry o 63,63% po 4 tygodniach*
    • 100% badanych potwierdza, że skóra jest nawilżona bez tłustego filmu po 4 tygodniach**
    • 96,7% badanych potwierdza, że skóra mniej się błyszczy w ciągu dnia po 4 tygodniach**
    • 96,7% badanych potwierdza, że pory są mniej widoczne, a skóra staje się jędrniejsza po 4 tygodniach**
    Przy regularnym stosowaniu skóra odzyskuje równowagę i wykazuje większą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Pory stają się mniej widoczne, błyszczenie jest lepiej kontrolowane, a cera odzyskuje świeży, naturalny blask. Ciesz się miękką, nawilżoną i pełną komfortu skórą przez cały dzień!

    W czym tkwi sekret?
    • Kompleks Rice-inamide (ryż + niacynamid) + 0,5% inozytolu + 3% niacynamidu: pomaga zrównoważyć nadmiar sebum i zmniejszyć widoczność porów, jednocześnie wzmacniając barierę nawilżenia skóry i wydobywając jej naturalny blask
    • Peptyd różany: pomaga ujędrnić skórę i widocznie zmniejsza widoczność porów
    • Ceramid: składnik aktywny, który pomaga zatrzymać nawilżenie i wzmocnić barierę skóry

    Wskazówka pielęgnacyjna:
    Aby zoptymalizować swoją rutynę pielęgnacyjną, stosuj produkt z innymi nowościami z linii Balance Mode i zachowaj równowagę skóry!


    *Na podstawie 4-tygodniowego badania klinicznego z udziałem 31 kobiet w wieku od 20 do 49 lat.
    **Samoocena w ramach 4-tygodniowego badania klinicznego z udziałem 31 kobiet w wieku od 20 do 49 lat.

Opinie

4.7/5

(381 Opinie)

Wszystko (383)

(321)

(38)

(11)

(7)

(6)

  • 28 wrz 2026

    Emjabs

    Potwierdzony zakup

    Not for me - I have oily skin, and this moisturizer made my skin even more oily - worse than any other moisturizer I’ve trie...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 25 wrz 2026

    RabiaSaini

    Potwierdzony zakup

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️~ Amazing Moisturizer

    I’m honestly so impressed with the Laneige moisturizer! ❤️ I’ve been using it for about two weeks, and I’ve already noticed ...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 383

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Na przykład: name@example.com