APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

Balance Mode Rice Foaming Deep Cleanser - Pianka głęboko oczyszczająca

125,00  zł

50,00 zł / 100ml

250 ml50,00 zł / 100ml

LANEIGE

Balance Mode Rice Foaming Deep Cleanser - Pianka głęboko oczyszczająca

125,00 zł

250 ml50,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Oczyszczone pory, świeża cera i brak uczucia ściągnięcia. Ten skuteczny i łagodny produkt oczyszczający odblokowuje pory i przywraca skórze zdrowy wygląd już od pierwszego użycia. Wyjątkowo korzystny dla cery mieszanej i tłustej, został opracowany tak, aby skutecznie usuwać zaskórniki, wągry, zanieczyszczenia porów, a nawet drobne cząsteczki, zapewniając czystszą, gładszą i bardziej miękką skórę.

    Za co go lubimy?
    To koniec z efektem błyszczącej i tłustej skóry! Ten kosmetyk oczyszczający działa wewnątrz porów, usuwając zanieczyszczenia i delikatnie złuszczając powierzchnię skóry. Makijaż zostaje całkowicie usunięty, poziom sebum zrównoważony, a błyszczenie widocznie zredukowane. Skóra wygląda na dokładnie oczyszczoną i wyrównaną, bez uczucia ściągnięcia czy tłustej warstwy!

    Działanie potwierdzone w badaniach klinicznych:
    • Zmniejszenie zanieczyszczeń w porach o 99,4% natychmiast po użyciu*
    • 90% uczestników potwierdza, że skóra jest dokładnie oczyszczona i wolna od zanieczyszczeń (natychmiast po użyciu)**
    • 96,6% uczestników twierdzi, że skóra nie błyszczy się i nie wygląda na tłustą (po 4 tygodniach stosowania)**

    Przy regularnym stosowaniu pory stają się czystsze, gładsze i widocznie zwężone. Cera staje się świeższa, zyskuje jednolity koloryt i naturalny blask. To prosty sposób na czystą, pełną komfortu skórę o zdrowym wyglądzie!

    W czym tkwi sekret?
    Kompleks Rice-inamide (ryż + niacynamid): wspiera równowagę skóry i zmniejsza widoczność porów, jednocześnie wzmacniając barierę zatrzymującą nawilżenie i nadając naturalny blask
    • Mikroperełki ryżowe + kwas glikolowy: pomagają usuwać martwy naskórek i nadmiar sebum, aby wygładzić skórę
    • Glinka kaolinowa: łagodna biała glinka, która pomaga absorbować nadmiar sebum, oczyszczać pory i matowić skórę
    • Ekstrakt z kwiatów gorzkiej pomarańczy: zapewnia efekt tonizujący i wykazuje właściwości antyoksydacyjne

    Wskazówka pielęgnacyjna:
    Aby zoptymalizować swoją rutynę pielęgnacyjną, stosuj produkt z innymi nowościami z linii Balance Mode i zachowaj równowagę skóry!


    *Badanie przeprowadzone po nałożeniu pyłu. Wyniki na podstawie badania klinicznego z udziałem 30 kobiet w wieku od 20 do 49 lat.
    **Samoocena w ramach 4-tygodniowego badania klinicznego z udziałem 30 kobiet w wieku od 20 do 49 lat.

Opinie

4.7/5

(226 Opinie)

Wszystko (226)

(190)

(23)

(4)

(2)

(7)

  • 19 wrz 2026

    abart879

    Potwierdzony zakup

    Absolute must have!

    Absolutely love it for my oily skin! I can not recommend this enough for individuals with combination to oily skin. Also the...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 08 wrz 2026

    JennajojoCO

    Potwierdzony zakup

    Game changer!

    I am so happy with this cleanser! I have always struggled with extremely oily skin and dermatitis. This has helped to reduce...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 226

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Na przykład: name@example.com