APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Absolute Repair maska złota

155,00  zł

62,00 zł / 100ml

250ml62,00 zł / 100ml

L'Oréal Professionnel

Absolute Repair maska złota

155,00 zł

250ml62,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 29 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Intensywnie odżywiająca złota maska Absolut Repair Gold Quinoa nadająca włosom uczucie lekkości. Profesjonalna formuła wzbogacona o ekstrakt ze złotych otrębów komosy ryżowej i białko pszeniczne dla szybkiej odnowy włókna włosa i uczucia lekkości. Włosy wydają się natychmiast miękkie i błyszczące. Formuła nie osadza się na włóknie włosa.

Opinie

4.7/5

(57 Opinie)

Wszystko (57)

(46)

(8)

(2)

(1)

(0)

  • 18 wrz 2026

    daga

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Hit do zniszczonych włosów

    Maskę polecam z całego serca, świetnie regeneruje i wygładza włosy już po pierwszym użyciu.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 09 wrz 2026

    Pooja

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Exlilant

    This is really good, after Frist use you can see the difference 😁

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 57

ODKRYJ MARKĘ
L'OREAL PROFESSIONNEL

Od 1909 r. łączy naukę z wiedzą mistrzów fryzjerstwa. Najbardziej zaawansowane technologie, ekspercka pielęgnacja i spektakularne efekty dla Twoich włosów.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com